Velikonoční kámasútra: abyste se o svátcích nenudili | Pro ženy | Blesk.cz

Velikonoční kámasútra: abyste se o svátcích nenudili

 • Sex je dobrý trénink, zařaďte si ho i do svátečního programu.
  19. dubna 2014 | 15:00

  Pokud na vás o svátcích přijdou mlsné choutky a nebude to chuť na velikonočního zajíčka nebo vajíčkovou pomazánku, ovšem na to, pěkně si zařádit v posteli. Zkuste se inspirovat naší velikonoční kámasútrou, tyhle polohy vás budou bavit!

 • Velikonoční beránek


  ...
  Tahle poloha vás nadchne! Muž leží na zádech a vy se na něj posadíte tak, že jste zády k němu a klečíte na kolenou, rukama se opíráte o zem. Podložte předtím partnerovi hlavu polštářem, aby měl pohodlnější výhled a mohl sledovat celou akci. Ruce má volné, takže může hladit váš zadeček nebo vás po něm lehce plesknout, když už máme ty Velikonoce. V téhle poloze máte perfektní úhel na dráždění bodu G, takže si jí budete chtít zase zopakovat.
 • Úžasný motýlek


  ...
  Nejdříve si najděte místo, kde můžete ležet na zádech a on při tom před vámi stál. Důležité je, aby vaše pánev byla o něco níž než jeho, například kuchyňský stůl nebo kapota auta. Lehněte si na záda, zvedněte nohy na jeho ramena, nadzvedněte pánev tak, aby byla v rovině s jeho a mohlo dojít k propojení. Váš partner vám bude rukama pomáhat hýbat s pánví tak, jak to bude vám i jemu příjemné. Tato poloha mu totiž dovoluje proniknout do vás hodně hluboko, a když dosáhnete orgasmu, budete si připadat, jako když létáte.
 • Pružná pomlázka


  ...
  Tahle poloha zřejmě nebude jen tak pro každého. Speciálně žena, potřebuje být pružná jako mladé proutky pomlázky. Je to poloha ve stoje, kdy se muž trochu rozkročí, aby byl dostatečně stabilní, vy se ho chytíte pevně kolem krku, zatím co on má ruce kolem vašeho pasu. Teď přijde ten artistický prvek, zvedněte pravou nohu na jeho rameno tak, že budete otevřená jako nůžky. Muži milují ohebné ženy, pokud tohle předvedete, bude vás uctívat jako bohyni sexu.

Diskuse ke článku
.