Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Polojasno 24°C

Nejčastější sexuální trapasy: Předčasné vyvrcholení i hledání klitorisu

Sexuální trapasy nejsou nic výjimečného.
5. srpna 2013 | 15:15

Sexuální akt by měl být v první řadě přirozený. Pokud se bere sex příliš vážně nebo se postupuje podle erotických příruček, velmi často potom dochází k milostným trapasům. Podívejte se na ty nejčastější.

Ztracený klitoris

Znáte to? Partner vás chce navnadit na sexuální akt stimulací klitorisu, ale ne a a ne ho objevit. Nenechte svého miláčka tápat a navigujte ho slovně nebo mu něžně chytněte ruku a zaveďte ho na kouzelné místo. Ani jeden z vás se nemusí cítit trapně, protože je to naprosto přirozené.

Raz, dva, tři... a je hotovo

Nekonečné polibky a romantická atmosféra vás svedou na myšlenku sexu. Z dokonalé předehry sklouznete do sexuálního aktu a těšíte se na DLOUHÉ a něžné milování. Když v tom je najednou po všem. V žádném případě si ze svého partnera nedělejte legraci, muži berou předčasné vyvrcholení jako naprosté selhání. Přitulte se k němu, po chvíli ho začněte líbat a odstartujte druhé kolo.

Ležící spící
...
Autor: Shutterstock

Můžete se přetrhnout a jeho chlouba je stále ve zvadlé pozici? V této situaci se muži cítí strašně a začínají se jim hlavou honit hororové myšlenky o impotenci.

V ženských hlavách se zase tvoří scénáře o tom, jak už svého partnera nepřitahují. Oba na své negativní myšlenky okamžitě zapomeňte, promluvte si o tom a společně určitě přijdete na ten pravý důvod. Za výjimečné poruchy erekce může často nervozita, strach, alkohol nebo vyčerpání.

Zápas v ringu

Toužíte po vášnivém sexu, při kterém budete "skákat" z polohy do polohy, a namísto toho zjistíte, že jste spíše protihráči než spoluhráči? To, že se milenci při aktu někdy podobají spíše dvěma zápasníkům juda, je velmi časté. Nejčastěji tento problém nastává, pokud se s partnerem ještě dobře neznáte. Dejte tomu čas a trénujte. Uvidíte, že za pár měsíců se společnému trapasu od srdce zasmějete.

Sexuální bolístky

Myslíte si, že jste přebornice v orální sexu, ale při "něžném" okusování penisu jeho majitel s křikem cuká? Ani žvýkání bradavek a zarývání nehtů do zad nemusí mít vždy úspěch. Základem je komunikace! Zeptejte se svého milého, co má rád, co chce vyzkoušet, a jaký je jeho práh bolesti.

Domluvte se, že pokud mu bude něco nepříjemné, poví vám to a vy se neurazíte. Hlavně nenabývejte dojmu, že domlouvání se o sexu dělá sex nepřizeným. Naopak! Časem se dostanete do absolutní symbiózy.

Samozřejmě tímto výčtem sexuální trapasy nekončí. Je jich zkrátka nespočetně mnoho a k intimnímu vztahu patří. Proto nezoufejte - učený z nebe nespadl! A hlavně berte sexuální průšvihy s úsměvem.

Video se připravuje ...