Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Anální sex pro začátečníky: Známe 6 poloh pro vaše pohodlí

 • Anální sex
  30. července 2013 | 13:30

  Misionářská poloha už vás nebaví? Jste rození experimentátoři? Zkuste anální sex. Zdaleka není tak hrozný, jak se na první pohled může zdát. A proč něco odsuzovat dřív, než to vyzkoušíte. Možná budete nakonec příjemně překvapena a tyhle hrátky zařadíte do svého repertoáru.

 • Na pejska

  S touhle klasickou polohu se setkáváme u většiny savců. Při análním styku jí preferuje i poměrně hodně žen. Pokud ale nejste dostatečně připravená a uvolněná, může být pro vás nepříjemná. Moc nad vámi má při ní partner, který může kontrolovat hloubku i intenzitu průniku. Zároveň je však tahle pozice skvělá pro váš orgasmus.

  Sex

 • Kovbojka

  Muži polohu, kdy vy jste nahoře, skutečně milují. Maximální průnik, který si užijete vy oba, činí z této pozice nezapomenutelný zážitek. Ale na seznamu nejoblíbenějších mužských pozic je nepochybně i proto, že při ní veškerou práci uděláte vy.

  Váš partner si jen spokojeně hoví na zádech, užívá si výhledu na vaše pohupující se prsa a propracovává se k bouřlivému orgasmu.

  Vyzkoušejte něco nového a vzrušujícícho! Anální sex už není jen výhradou homosexuálů. Právě naopak!

 • Obrácená kovbojka

  Pokud nejste příliš sebevědomá, je právě obrácená kovbojka ideální verzí pro vás. Muž leží na zádech s nohama u sebe, vy se k jeho obličeji otočíte zády, rozkročíte se nad ním a nasednete.

  Výhodou je, že jste nahoře, a tak můžete převzít kontrolu nad hloubkou i rychlostí. Navíc obě ruce máte volné, takže se můžete věnovat i sama sobě. 

  I během svých dnů se můžete oddávat sexu

 • Lžíce

  Tato poloha je velmi citlivá, něžná a uvolňující pro oba partnery. Žena si lehne na bok, horní nohu pokrčí a mírně přednoží tak, aby se zadečkem nastavila partnerovi. Muž si lehne za ní, těsně podél jejího těla a zezadu jí zasune penis do análu.

  Během styku může partnerku hladit po prsou, nebo jí dráždit prsty ve vagíně.

  Sex dokáže vyléčit nepříjemnou bolest

 • Hladítko

  Muž si sedne na židli s mírně roztaženýma nohama a opře se. Žena si obkročmo sedne na jeho stehna čelem k němu a zasune si jeho penis do zadečku. Rukama obejme partnera kolem ramen a dosedáním na mužův úd provádí pomalé průniky. Může však také bez pohybů stahovat svůj anální otvor a mačkat tak mužův penis. Je to stabilní a velmi pohodlná poloha, která umožňuje maximální kontakt obou partnerů.

  Sex

 • Houpačka

  Při této pozici využijete v koutě ležící gymnastický míč. Žena se přes něj položí zadkem nahoru, rukama se přidržuje země. Partner si obkročmo sedne na ní, opatrně zavede svůj penis do análu a pevně jí uchopí za boky, aby udrželi stabilitu. Partner kontroluje hloubku i intenzitu průniku.

  Erotické sny mohou mít mnoho významů.

Klíčová slova: anální sex
Diskuse ke článku
.