Pravda o mužích: 10 věcí, které by vám řekli, kdyby se nestyděli | Pro ženy | Blesk.cz

Pravda o mužích: 10 věcí, které by vám řekli, kdyby se nestyděli

 • I muži mají svá tajemství.
  14. prosince 2014 | 06:00

  Milujeme je, ale někdy nám z nich zůstává rozum stát. Všechno nasvědčuje tomu, že o nás nestojí, ale ukáže se, že jsme jejich životní láska. Na nic nemají čas, ale tři hodiny denně na střílečku si najdou. Mužský svět je pro nás zkrátka záhadou. Najdou se však odvážní muži, kteří nás nechají do zákoutí duše pánů tvorstva nahlédnout.

 • Jsme citliví


  muž, pláče, slzy, slza

  Možná, že nesedíme na gauči a neslzíme do kapesníku u romantických filmů, ale i my máme city. Když jsme rozrušení, jdeme do posilovny a naložíme si dvakrát tolik nebo rozstřílíme obludu v počítačové hře. A někdy taky pláčeme u romantických filmů, jen se za to stydíme, takže vám to tváří v tvář nikdy nepřiznáme.

 • Když říkáme, že vám to sluší bez make-upu, myslíme to přesně tak


  ttt

  Je úplně jedno, jak si vy myslíte, že zrovna vypadáte. Kdyby vám to neslušelo, neříkali bychom to. Jak jednoduché. Takže prosím, věřte nám.

 • Když se chováme jako blbci, je to proto, že se cítíme nesví


  V muži dříme povaha lovce, kterou ne vždy v sobě potlačí.

  Jistě, existují velice sebevědomí muži, ale většina z těch, kteří s vámi flirtují, je úplně vynervovaná. Pokud se tedy chcete seznámit, pomozte nám trochu a nedělejte si z nás legraci. Už tak jsme nervozitou celí bez sebe.

 • Také máme komplexy kvůli svému tělu


  Mužům se stále zvyšuje hladina ženského hormonu estrogen.

  Dělá nám starosti, že jsme rozměklí, že tloustneme, že máme chlupy na zádech nebo v nose, zkrátka i když to neřešíme 24 hodin denně 7 dní v týdnu, na tom, jak vypadáme, nám záleží. Jen o tom nemluvíme, protože je nám to trapné.

 • Nemáme strach ze závazků


  Možná o tom ani nevíte a máte tajného ctitele. Nejspíš ho znáte a nikdy by vás to nenapadlo.

  Možná, že nevrkáme na každém kroku, jak byste si představovaly. Ne každý si zkrátka potrpí na vodění se za ručičky, romantické večeře a neustálé něžnosti. To ale neznamená, že o vás nestojíme. Ostatně nikdo s vámi nebude roky ztrácet čas, pokud vás nemiluje a nechce s vámi žít.

 • Ztrácíme čas děláním blbostí. Víme to, a milujeme to


  muž, počítačové hry

  Stejně jako vy si užíváte sklenku vína a pokec s kamarádkou, my prostě ke štěstí potřebujeme čas od času koukat celý den na fotbal, hrát počítačovou hru nebo jen tak koukat do blba. Jsme takoví všichni a jiné to nebude.

 • To, že jsme z vaší rodiny nervózní, neznamená, že ji nesnášíme


  rodinná oslava

  Ano, obvykle netoužíme po tom, trávit víkend s vašimi rodiči. I když jsou totiž prima, jsme z toho nervózní. Neustále musíme dávat pozor, abychom někoho neurazili, udělali dojem na vašeho otce a okouzlili vaši matku. Tak se nedivte, že za jedno odpoledne jsme úplně hotoví. Ostatně vy budete mít podobné pocity z našich rodin, ne?

 • Vztekáme se, protože víme, že nemáme pravdu nebo jsme něco zvorali. Nemusíte nám to připomínat


  Za vaší bolest zad může i blbá nálada šéfa, který vás seřval pro nic za nic.

  Nejčastějším důvodem, proč vyletíme jako čert z krabičky, je, že máte pravdu. Ale nemůžete po nás chtít, abychom to v klidu přiznali. Moc dobře víme, že přimontovat tu poličku jsme slíbili už před měsícem nebo že tomu policajtovi jsme neměli nadávat do pitomců a pokuta by byla nižší. Tak nám to nepřipomínejte a nechte nás vyvztekat se na svou vlastní nedostačivost.

 • Někdy předstíráme orgasmus


  Homosexuál Lukáš si ve svých devětadvaceti letech vyzkoušel poprvé sex s ženou.

  Možná jsme toho moc vypili a zkrátka se nám nedaří vyvrcholit. Nebo jsme prostě unavení. Pravdou je, že i my vzácně předstíráme orgasmus, abychom vás potěšili.

 • Přivést k orgasmu vás je pro nás otázkou cti


  Když není kocour doma, musí si žena pomoci sama.

  Nedokazujeme si tím mužnost, ale splníme svou povinnost. Zklamat znamená být k vám neuctiví, a to rozhodně nechceme.

Diskuse ke článku
.