Středa 1. prosince 2021
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, déšť 5°C

7 věcí, kterých si na vás muž nikdy nevšimne

 • Muži umí být velmi nevšímaví!
  22. října 2021 | 06:00

  Muži jsou často nevšímaví vůči různým maličkostem, které my ženy považujeme za velice důležité. Přijde nám, že pokud si nevšímají těchto detailů, tak jim na nás nezáleží. Ovšem to není vůbec pravda, oni jsou už takoví, a jak občas někteří z nich s oblibou říkají: „Můžete být rády, že si vůbec pamatujeme, jak vypadáte!“ Tady je seznam věcí, které zcela ucházejí jejich pozorovatelské schopnosti.

 • Nová kabelka


  Kabelka vaší nejlepší kamarádkou!
  Autor: shutterstock
  Je to přesně stejná nádoba na spoustu prkotin, které my ženy dle jejich názoru nosíme v kabelce. Jediný rozdíl je v tom, že má možná jinou barvu, ovšem jinak zde panuje asi takový názor: „S kabelkami je problém v tom, že v nich máte strašný nepořádek a nedá se v nich nic najít. To se s věcmi v kapsách stát nemůže.“

 • Neoholené nohy


  Při našem zkrášlování může dojít k různým nehodám
  Autor: profimedia.cz
  Samozřejmě pokud plánujete intimnější sblížení s mužem, potom je jasné, že když máte několikadenní strniště na nohou, zřejmě to při přímém dotyku ucítí. Ovšem pokud jdete hrát tenis, tak jste úplně v pohodě. „Pokud se na nás žena nevyřítí a nevypadá jako yetti, má pouze pár vyrostlých chloupků, tak si toho ani nevšimneme.“

 • Celulitida


  Řekněte pomerančové kůži jednou provždy sbohem!
  Autor: Shutterstock
  Dámy, je jasné, že jste velice kritické, a to především k vlastnímu tělu, a že na sobě vidíte i ten sebemenší dolíček. Ovšem to neznamená, že stejně všímaví a kritičtí budou také muži. „Myslím si, že jsem v životě neviděl celulitidu, ovšem byl jsem mnohokrát nazván lhářem, takže pravděpodobně jsem ji vidět měl,“ svěřil se se svým názorem jeden ze zástupců mužské populace.

 • Make-up


  Osvojte si triky v líčení, které využívají profesionálové.
  Autor: Shutterstock
  Mnoho žen tomu nechce věřit, ale je to tak, mužskému oku kolikrát unikne i to, že nejste namalovaná. Můžete ho obviňovat ze lhaní, protože je to přece tak strašně vidět, že si toho všimnout musel, ale věřte mu, když říká, že tomu tak není.

 • Nový účes


  Přizpůsobte svůj účes tvaru obličeje. Budete se cítit skvěle!
  Autor: Shutterstock
  Můžete si být jistá, že pokud si na hlavě neuděláte nějakou šílenou kreaci, která bude do očí bijící, nebo pokud si hlavu neoholíte celou, tak si váš drahý vůbec nevšimne, že jste právě utratila majlant za to, abyste vypadala krásně.

 • Kruhy pod očima


  Líčení očí
  Autor: Shutterstock.com
  Stejný problém jako s ostatními tělesnými nedokonalostmi, o kterých jsme přesvědčeny, že je muži sledují ostřížím zrakem – ale přitom nemůžeme být dál od pravdy. „Pokud se už zahledíme do ženiných očí, pak kvůli tomu, že nás magneticky přitahují, a potom se zcela ztratíme v jiném vesmíru. I když nutno přiznat, že většinou hledíme o kousek níž. Takže jaké kruhy pod očima?“

 • Nové džíny


  Nedělejte chyby při praní džínoviny!
  Autor: Shutterstock.com
  OK, dámy, buďte trochu soudné, vždyť muži ani nerozeznají jeden pár svých džínů od těch druhých, natož aby si všimli, že do vašeho šatníku přibyl nový pár. Tohle po nich opravdu nemůžete žádat!

Diskuse ke článku
.