Svatba nebude: Tyhle muže před oltář nedostanete | Pro ženy | Blesk.cz

Svatba nebude: Tyhle muže před oltář nedostanete

 • Někteří muži prostě nejsou na ženění. Nesmutněte proto a raději vybírejte v lepších vodách.
  16. května 2013 | 11:24

  Jsou typy mužů, kteří nám mohou imponovat, jsou krásní, úspěšní, ctí rodinné tradice, ale přesto se do ženění nehrnou. Zkrátka nejsou to muži, kteří by toužili po tom, být v chomoutu a nenechají se před oltář dotáhnout ani párem koní.

 • Pan „Nevěřím v monogamii“

  George Clooney
  Jakmile váš drahý prohlásí, že úplně nevěří v monogamii a životní lásku, nastražte uši, protože vám tím vlastně říká, že si vás nikdy nevezme a ještě vám vysvětluje, že vás asi nejspíš bude podvádět.  Tihle věční mládenci loví většinou v mladších vodách a své partnerky mění zhruba s intenzitou střídání ročních období. Typickým příkladem takového hocha oblíbený herec George Clooney.

 • Pan „Moje ex byla lepší“

  Sámer Issa truchlí pro svého dědečka
  Je úplně přirozené, srovnávat nové a staré partnery, protože vám to může pomoci uvědomit si, co chcete a co ne. Jestliže vám ale váš partner stále předkládá, že bývalka dělala tohle a tamto lépe, je na ní fixovaný a ještě několik let po rozchodu o ní mluví, pak si rozhodně nemyslete, že to budete vy, s kým půjde k oltáři.  Na svojí bývalou lásku Agátu Hanychovou nemohl dlouho zapomenout zpěvák Sámer Issa. Několikrát se pokoušeli vztah slepit, ale nakonec si dali konečné vale.

 • Pan „miluji sám sebe“

  Jude Law
  Jestli chodíte s krasavcem, který si je svého vzhledu vědom, je na něj pyšný a hodně si na sobě zakládá, asi to s ním nemáte jednoduché. Navíc se nemusí jednat o vzhled, narcisté se také velice rádi poslouchají, milují obdiv a nechtějí se vázat hlavně proto, že nemají pocit, že by jejich partnerka dosahovala kvalit, jakých si oni zaslouží. Jedním z takových chlápků je zřejmě i oblíbený herec Jude Law, který se do chomoutu hnal už několikrát, ale vždycky tak nějak couvnul.

 • Pan „Věčně mladý Petr Pan“

  Hvězdy chodí až nakonec. Tohoto rčení se Sagvan Tofi drží už léta.
  Je to ten typ chlápka, který si nepřipouští svůj věk, nejraději by pořád pařil, žil nezávazným životem a oblékal se jako teenager. Varovným signálem je například to, že chodí na party, kde jsou všichni minimálně o deset let mladší, a on se s nimi snaží držet krok. Takového muže před oltář nedostanete, ale možná byste o to ani nestála. Jedním z těch, kteří nechtějí dospět je například herec, zpěvák a všeuměl  Sagvan Tofi.

 • Pan „Jsem členem party“

  Princ Harry možná bude vládnout Rusku
  Muži se potřebují sdružovat, ať už v hospodě, šachovém kroužku nebo klubu motorkářů. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby někteří neutvářeli „bratrství“. V takových bratrstvech jsou totiž ženy tabu, popřípadě jsou jen sexy roštěnkami na ozdobu, a to že by někdo chtěl vstoupit do manželství znamená doživotní vyloučení a pomyslnou společenskou smrt.  Jestli váš vyvolený do podobného bratrství patří, smiřte se s tím, že budete navždy jen trpěnou přítelkyní a jeho kmoši budou pořád na prvním místě.  Mezi „single bratry“ si libuje i princ Harry.

 • Pan „Maminčin chlapec“

  Zlaté glóby 2013: Nechyběl ani Leonardo DiCaprio, který se na plátnech kin objevuje v novém Tarantinově snímku Nespoutaný Django
  Je krásné, když muž ctí svou matku, ale nic se nemá přehánět a pokud se i ve třiceti nejraději drží máminy sukně, bude asi něco špatně. Takový muž se neumí postavit na vlastní nohy a pořád spoléhá na maminku, která se většinou díky tomu cítí jako středobod vesmíru. U takového muže mají sice ženy šanci, pokud ovšem projdou matčiným castingem, ale většinou po pár letech odejdou ze vztahu s pláčem, protože svatba je stále v nedohlednu.  Svojí matku poslechne skoro na slovo i herec Leonardo DiCaprio, který jí často bere s sebou na zahraniční akce.

Diskuse ke článku
.