Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Branky, body, kokoti: Vařečkou na zadek a věštba Jolandy české ekonomie!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Vařečkou na zadek a věštba Jolandy české ekonomiky!
VIDEO: Karel Dlabač/BPŽ
23. prosince 2019 | 10:00

Zdravíme všechny české saďoury! Totiž rodiče, kteří si myslí, že bez nějaké té facky nebo rákosky není výchova dětí možná. Je jich pořád většina. V novém díle vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti nejsou sami. Sešli se tu s polskými ultrakonzervativci, poněkud vyhořelou filmovou kritičkou a věštcem, totiž ekonomem. Užijte si to a hezké Vánoce. 

Představte si, že žijete, jak nejlíp umíte, a pak přijde Mirka Spáčilová a dá tomu 60 procent, protože to není dost tradiční a správné. To se vám totiž klidně může stát, jak můžete vidět v novém dílu oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti. 

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Klíčová slova: kokoti, bbk, staykokot, gender
Související články
Video se připravuje ...