Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Branky, body, kokoti: Blob nebo znásilnění? Homofob nepadá daleko od stromu!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Homofob nepadá daleko od stromu!
VIDEO: Karel Dlabač/BPŽ
25. října 2019 | 08:00

Tak dlouho se hlásají do světa populistické nesmysly, které mají rádi slušní lidé, až je z toho druhý nejpopulárnější politik. A taky prasák týdne. Gratulujeme! Dejte si ho v novém díle vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti spolu s hlenkou, análem a pár tisíci znásilnění. 

Víte, o čem se dělají pořád dokola blbé vtipy? Třeba o análu, ale některé e-shopy nebo autosalony si prostě nemohou pomoci. Znásilnění taky vtipné není, a když jsme si spočítaly, kolika obětí ročně se u nás týká, spadla nám čelist. A když už, sláva, že přibývá těch, kdo se nebojí mluvit o tom, že se jim to taky stalo. 

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...