Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C

Branky, body, kokoti: Vítězí český bílý vlastenec, muži jako dvounohé vibrátory

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti:
VIDEO: Karel Dlabač/BPŽ
30. srpna 2019 | 08:00

Pamatujete si ještě na ty "zlatý časy, kdy ženský byly emocionální uzlíčky, který k sexu potřebují lásku"? Tak to už neplatí! A jeden německý rozumbrada nám všem vysvětlil, jak to je dneska. Dejte si ho v novém díle vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti. Tentokrát taky o balzámech na rty, multitaskingu a českých vlastencích, kteří rozumějí úplně všemu. 

Když vám dojdou témata, protože migranti už netáhnou a muslimové pořád nikde, do koho se pustíte? Když jste bílý heterosexuální muž a k tomu vlastenec, jsou feministky jasná volba. A proto pro nás byl Petr Hampl taky jasná volba. 

Křištálová lupa! Nominujete nás? Odkaz přímo ZDE 

Věcí, které nás rozčilují, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Související články
Video se připravuje ...