Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Branky, body, kokoti: Když prasák sjíždí instagramy a za dveřmi číhá tyčák

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Když prasák sjíždí instagramy a lesany se omlouvají
VIDEO: Karel Dlabač/BPŽ
25. listopadu 2019 | 12:00

Chápeme, že umělci jsou tak trochu pozéři a že si neberou servítky. Ale někteří jsou pěkné fňukny a nemají kouska nadhledu. To se pak nemůžou divit, že z toho je pěkný prasák týdne. Gratulujeme výtvarníkovi, jemuž nemůžeme přijít na jméno. A vy si dejte nový díl oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti! Není v něm sám, nebojte.

I my jsme zůstali v úžasu nad omlouvacím videem žen s věnečky a ano – některých nám je vážně líto. Rozhodně ale ne té, která za tím vším stojí a umí na tom podle všeho slušně vydělat. My se každopádně nikomu omlouvat nechystáme. 

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Klíčová slova: kokoti, branky body kokoti, staykokot, bbk
Související články
Video se připravuje ...