Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Branky, body, kokoti: Dycky šovinista, Greta a vložky jedině s modrou krví!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Vždycky šovinista, Greta a vložky jedině s modrou krví!
VIDEO: Karel Dlabač/BPŽ
4. října 2019 | 08:00

Když jste dobrý scenárista, trochu slabší režisér a hodně velký šovinista, máte místo v naší galerii prasáků jisté. Zvláště když ty řeči o světě, kde už vám holka jen tak nedá, budete opakovat furt dokola. Dejte si tohohle hrdinu v novém díle vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti. A nebojte, jako obvykle v tom nejede sám.

Přiznat světu, že menstruační krev je červená, zjevně vyžaduje i v roce 2019 kus odvahy. Lid si totiž žádá svou modrou. A vůbec, holky, radši o tom nemluvme vůbec... Část mužů si ujela i na něčem jiném a ukazuje svou sílu tím, že hejtují jednu šestnáctiletou Švédku.

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Klíčová slova: bbk, staykokot, feminismus, Greta Thunberg
Související články
Video se připravuje ...