Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

Branky, body, kokoti: Na násilníky s kondomem! A jak se léčí homosexualita?

Video se připravuje ...
12. prosince 2019 | 16:00

Někteří prasáci jsou ještě výživnější než jiní. A tentokrát se teda urodilo. Bez váhání jsme ho dopřáli jedné bojovnici za tradiční rodinu, která svými nejapnými výroky nadzdvihla nejen homosexuály. Dopřejte si ji i vy v novém díle oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti. 

A pamatujete na Danielu Kovářovou? Tu bývalou ministryni spravedlnosti, která chtěla, aby ji muži obtěžovali do konce života? Tak ta v tom obtěžování teď má nějaký hokej, což jsme nemohli nechat bez povšimnutí. Každopádně pobavila stejně jako jeden indický režisérský mudrlant. 

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...