Úterý 5. března 2024
Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav
Oblačno, déšť 10°C

Branky, body, kokoti: Prasák pro prezidenta, kondomy pro sobce. Krleš do každé rodiny!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Kondomy jsou pro sobce, prasák pro prezidenta. Krleš!
VIDEO: Karel Dlabač/BPŽ
8. listopadu 2019 | 08:00

Když prasák, tak ať to stojí za to. Ten dnešní by mohl za své hulvátství a vulgarity dostávat klidně každý týden jednoho. Začal s tím v mládí a ani na prezidentská kolena ho to nepřešlo. Má přece prachy a moc, tak může všechno, ne? Dejte si ho v novém díle našeho pořadu Branky, body, kokoti. 

Stejně jako bude pořád hrozný Trump, taky blbý vtip zůstane blbým vtipem, i když ho použije fajn obchod s oblečením. Tohle se teď povedlo, nebo spíš nepovedlo jedné české značce, která shání holky coby prodavačky.

A taky slovenské učebnice náboženství nejsou k zahození – bacha na ně, konec světa se blíží! Buďte u toho s námi. 

Věcí, které nás točí, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Klíčová slova: kokoti, branky body kokoti, staykokot, bbk
Související články
Video se připravuje ...