Volný čas

VIP Prostřeno! Nadržená Decastelo: Sváděla Pomeje s nanukem ve výstřihu

Tortillami přejedený Jirka Pomeje se při karaoke pořádně odváže.  A odváže se i Eva Decastelo, která si bude strkat zmrzlinu za výstřih.

Tortillami přejedený Jirka Pomeje se při karaoke pořádně odváže. A odváže se i Eva Decastelo, která si bude strkat zmrzlinu za výstřih.
Foto: FTV Prima

Fotogalerie

23 fotografií

28. června 2012 | 06:28

Eva Decastelo se na návštěvě u Martiny Gavriely pořádně rozjela a sváděla Jiřího Pomeje nanukem ve výstřihu.

Trochu cholerická, nic nestíhající citlivá workoholička Martina Gavriely pozve ve čtvrtek soupeře do svého domu v Chýni, kde bydlí se svým o sedm let mladším přítelem. V kuchyni však zatím nemá ani varnou desku, vaří proto na přenosném vařiči.

Co plánuje zkušená maminka a kuchařka? Pozve soupeře na „cestu kolem světa“. Jen s dezertem se vrátí domů. „Martina je z Vrchlabí. Že by nám opekla lyže?“ bojí se Eva, která touží po bublanině.

Předkrmy budou lehké. Na cestu „z Tel Avivu do Říma“ udělá Martina salát izraelský a italský. Agáta se bojí „splácaniny se spoustou mističek a pizzou“.

S druhým předkrmem pomáhá přítel Marcus, který prý Martinu stejně „sbalil na jídlo“. Pochází z Asie, takže umí asijské speciality – čekají nás vietnamské a čínské rolky a omáčky.

Co bude hlavní chod? „Už čtyři dny mám chuť na mexickou kuchyni,“ přeje si Jirka Pomeje a konečně se dočká. Zato Agáta mexickou kuchyni nesnáší. Jinak si myslí, že hostitelka bude mít „načančanej stůl, protože máme stejný nádobí“.

„Čeká nás očistná kúra,“ raduje se Eva. „My v jižních Čechách máme taky bylinky, ale my je zalejváme fernetem. Králičí strava patří králíkům,“ oponuje naopak Jirka, který to má rád horké a dá si chilli papričku. Z mexického hlavního chodu je nadšen.

„Za zábavu bych Martině nafackovala,“ nadává Eva kamarádce za karaoke. „Ví, že mám rozsah dva tóny a nezazpívám ani hoří.“ Tortillami přejedený Jirka se na zábavu sice dovalí pozdě, ale možná nakonec všeobecný ostych prolomí. „Jirka je prostě herec a uhraje to,“ míní Eva. Co když už ale nemůže?

Jahodové knedlíky s domácí zmrzlinou byly totiž „poslední kulkou do hlavy“. Kdo nakonec vyhraje zájezd? A když to bude plichta, pojedou výherci spolu? Uvidíte už dnes ve 20:00 hodin na Prima Family!

Kdo je Martina Gavriely

Modelka, moderátorka a podnikatelka Martina Gavriely je v jednom kole. Dost jí dají zabrat její dvě děti, dcera a syn, kteří jsou již v pubertě, ovšem každý prý v jiném stádiu.

Martina má o sedm let mladšího přítele Marcuse, na něhož nedá dopustit. Bydlí v domě v Chýni, kde ráda relaxuje na zahradě, zajímá se také o design a úpravy interiéru domu, který teprve zařizuje. Den před natáčením jí dovezli kuchyni.

Charakter: Trochu cholerická, nic nestíhající citlivá workoholička. Po návratu z Dominikánské republiky si připadá líná.

Koníčky: Moc jich už nemá, protože na ně nemá čas. Nejraději má spánek a jídlo.

Vztah k vaření: Vaří dlouho, má nedodělanou hotelovou školu, ale omáčky a klasická jídla moc nedělá. Nyní ráda vaří kvůli přítelovi asijskou a exotickou kuchyni, saláty, maso, ale vlastně toho stejně moc nenavaří.

Historka z vaření: Pravidelné trapasy má s pečením. Většinou smíchá něco s něčím jiným, nebo ve špatném pořadí. Proto moučníky nejraději připravuje za studena…

Chutě: Má ráda exotiku, japonskou a asijskou kuchyni

Nesnáší: Játra, kozí sýr, vepřové a vnitřnosti. U stolu je otrlá od dětí, nic ji nepřekvapí – snad jen špinavé nohy na stole.

Motto: Líná huba, holý neštěstí.

Očekávání: Dobré jídlo…

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Další články z kategorie

Aromaterapeutka radí: Na muže se musí jemně, mnohdy stačí vůně jídla

Aromaterapeutka radí: Na muže se musí jemně, mnohdy stačí vůně jídla

Vůně jsou neměnnou součástí našeho života. Říká se, že mozek si pamatuje vše, co jsme kde kdy cítili, a pak si to podvědomě spojuje s různými situacemi.…celý článek

Ke svíčkové nebo vepřu knedlu se hodí i víno místo piva, radí sommelier

Ke svíčkové nebo vepřu knedlu se hodí i víno místo piva, radí sommelier

Pivo dělá hezká těla, říkají všichni jeho konzumenti, a přitom si spokojeně hladí svá vypouklá bříška. Česká klasická kuchyně, ke které patří svíčková…celý článek

Chcete přestat kouřit? Díky našim tipům to tentokrát zvládnete!

Chcete přestat kouřit? Díky našim tipům to tentokrát zvládnete!

Zbavit se závislosti na nikotinu vyžaduje obrovskou vůli, trpělivost, hodně síly a kolikrát i podporu ostatních. Nejedná se nikdy o jednoduchý krok,…celý článek

Chat o grilování! Ptejte se odborníka, jak vybrat to správné maso

Chat o grilování! Ptejte se odborníka, jak vybrat to správné maso

Ve čtvrtek ve dvanáct hodin k nám do redakce zavítá odborník na slovo vzatý, který vám zodpoví veškeré dotazy ohledně výběru masa a jeho úpravy na…celý článek

Vagíny jsou všude, kam se podíváte! Neuvěřitelné, co vše je připomíná

Vagíny jsou všude, kam se podíváte! Neuvěřitelné, co vše je připomíná

Když se člověk rozhlédne kolem sebe, narazí na spoustu různých předmětů, které mohou připomínat úplně něco jiného, než jaký je jejich původní význam.…celý článek

Nechce se vám vstávat? 6 rad, jak zvládnout ráno lépe

Nechce se vám vstávat? 6 rad, jak zvládnout ráno lépe

Ranní vstávání dává nejednomu z nás dost zabrat a tak často hledáme způsoby, jak se ráno co nejrychleji probrat. Našli jsme pro vás šest triků, jak…celý článek

Co na vás práskne barva laku na vašich nehtech?

Co na vás práskne barva laku na vašich nehtech?

Napadlo vás někdy, že výběre barvy laku před tím, než jdete s mužem na rande, můžete vysílat nenápadné signály? Naučte se je kódovat a dostaňte ho…celý článek

Když v tom jedou ženy: Chci získat svou dceru zpět!

Když v tom jedou ženy: Chci získat svou dceru zpět!

Drogy dokáží s životem člověka pořádně zamávat. Své o tom ví i další hrdinka dokumentární cyklu Když v tom jedou ženy, za nímž stojí režisérka Theodora…celý článek

365 penisů za rok jako romantické gesto od manžela

365 penisů za rok jako romantické gesto od manžela

V únoru minulého roku, koupila manželka tohoto umělce bílou tabuli na vzkazy. Když jí řekl, že na ni bude pro ni každý den kreslit obrázek penisu,…celý článek

Nakupujte v pohodlí domova!

Nakupujte v pohodlí domova!

Nebaví vás davy lidí, se kterými musíte bojovat u regálů v obchodech? Nakupujte online! …celý článek