Masáž prostaty, ze které bude šílet blahem, krok za krokem

 • 21. května 2016 | 06:00

  Prostata je žláza, která se nachází uvnitř mužské pánve. Je velice citlivá a dá se stimulovat nejen zvenku, ale především zevnitř, tedy řitním otvorem. Mnoho mužů po téhle masáži tajně touží, ale nedokáže si o ni říct, protože jim to připadá příliš nemužné. Zkuste ho předběhnout a ukázat mu, že myslíte také na jeho uspokojení. Říká se, že masážemi prostaty také můžete předcházet onemocněním, jako jsou rakovina či zbytnění. Takže jak na to?

 • Kde ji najít?

  Ještě jednou si pro jistotu zopakujeme, kde se nachází a jak ji najít. Je to žláza, která je asi tak velká jako vlašský ořech. Nachází se těsně pod močovým měchýřem. Zvenku se dá stimulovat také, je lepší, když právě tady začnete svou masáž. Místo, kterým začínáte, je hráz, tedy prostor pod varlaty směrem k análnímu otvoru.

 • Jak postupovat

  Stejně jako anální sex pro ženy, i pro muže je tato technika trochu citlivá. Proto je třeba partnera připravit. Nejlépe je začít masáží spodní části zad a hýždí. Je důležité, aby byl uvolněný. Teprve potom pokračujte v přímé stimulaci. Nejlepší poloha je, když muž leží na břiše, ale masáž můžete využít i současně se stimulací penisu, když muž leží na zádech a má pokrčené nohy v kolenou.

 • Další kroky

  Je-li partner připraven, nezapomeňte použít lubrikant na vodní bázi, naneste si ho na prst. Vsuňte ho do řitního otvoru asi 6,5 až 7,5 cm hluboko. Na vnitřní straně, tedy té blíž do břišní dutiny, narazíte na malou bouličku. Tu začněte, nejprve raději jemně, mnout. Je to velice citlivá oblast.

 • Jak zesílit prožitek

  Stimulaci prostaty můžete podpořit orálním drážděním nebo váš partner sám může onanovat, zatímco vy ho budete dráždit zevnitř. Pro začátečnice je tato spolupráce možná lepší. Pokud ucítíte, že se partner blíží k vyvrcholení, přestaňte a za chvilku začněte nanovo. Když tohle zopakujete párkrát, bude už touhou po vyvrcholení úplně šílet a jeho orgasmus bude několikanásobně silnější.

 • Úskalí

  Mnoho mužů má předsudky a bojí se toho, že když se jim stimulace prostaty přes řitní otvor zalíbí, znamená to, že mají homosexuální sklony. Muži jsou většinou ti kanci, více dominantní v sexuálních hrátkách. Tato praktika je jedna z mála, kdy se mohou nechat svou partnerkou obšťastňovat, aniž by sami museli vyvíjet aktivitu. Pokud to napoprvé nevyjde, nenechte se odradit. Cvik dělá mistra!

   

Diskuse ke článku
.
DesktopMobile