Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Veselá a hravá: 30 tipů na trendy velikonoční manikúru

3. dubna 2023 | 06:00

Svátky jara se pomalu, ale jistě blíží, a nastává tak čas, kdy své nehty můžete obléct do veselých velikonočních motivů. Chybí vám inspirace? Máme pro vás hned několik žhavých tipů, díky kterým budou vaše nehty nepřehlédnutelné!

Barevná, veselá a hravá. Přesně takhle má vypadat velikonoční manikúra. Jaro a s ním spojené svátky si vyloženě říkají o to, abychom své nehty oblékly do barev a roztomilých vzorů. Jak už určitě tušíte, velkým hitem jsou motivy velikonočních kraslic, kuřátek nebo zajíčků. Samozřejmostí jsou pastelové barvy, které vaše nehty projasní a dodají jim dávku roztomilosti. 

VIDEO: Tyhle nehty letos musíte mít! Nejžhavější trendy v manikúře pro rok 2023.

Video se připravuje ...
Tyhle nehty letos musíte mít! Nejžhavější trendy v manikúře pro rok 2023. • VIDEO: Videohub

Velikonoční malůvky vyžadují dávku zručnosti. Pokud si tedy nejste jistá, navštivte raději zkušenou manikérku, která vám vykouzlí přesně to, co si přejete. Roztomilé motivy nemusí být každému po chuti. Pokud jste tedy srdcem minimalistka, vsaďte na jeden odstín. I v tomto případě však platí, že by vaše nehty měly zdobit barvy jara, tedy pastelově růžová, zelená, žlutá nebo blankytně modrá. Kromě klasických velikonočních vzorů budou vypadat krásně také drobná kvítka nebo abstraktní motivy. Fantazii se meze nekladou a záleží jen na vás, jaký veselý velikonoční kabátek svým nehtům dáte. Inspiraci najdete ve fotogalerii.

Pestré laky na nehty vybírejte za nejlepší ceny na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

 

 

Autor: Aneta Valešová