Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Nejlepší český koláč 2013: Poslední šance přihlásit se!

15. srpna 2013 | 10:00

Už jen do pondělí 19. srpna máte šanci přihlásit do unikátní soutěže o Nejlepší český koláč 2013 právě ten svůj recept a bojovat o hodnotné ceny za 75 000 korun. Stačí jen zaregistrovat se a vložit svůj recept s fotkou.

Unikátní soutěž o Nejlepší český koláč už je v plném proudu. A šance vyhrát je opravdu veliká. Zatím to totiž vypadá, jako by všechny hospodyňky, pekařky a cukrářky odjely někam na dovolenou, takže konkurence je velmi slabá! Stojí tedy určitě za to přihlásit se a získat některou z hodnotných cen.

Markéta Hrubešová je skvělou kuchařkou a tak není divu, že se stala patronkou soutěže Nejlepší český koláč
Přihlásit se můžete i vy!

Chcete být právě vy historicky prvním výhercem této jedinečné soutěže a získat titul Nejlepší český koláč? Pokud ano, pak neváhejte a soutěžte s námi. Šanci přihlásit se máte už jen do 19. srpna.

Projděte po generace předávané sešity plné všemožných receptů, prohlédněte šuplíky v kuchyni, prolistujte kuchařky pro prababičce, zda se mezi jejich stránkami neskrývá rukou psaný poklad.

Vyhrát můžete dokonce třikrát

V průběhu internetového hlasování navíc proběhne každý týden hlasovací soutěž. Výhercem se stane ten účastník, který získá za předcházející týden nejvíce internetových hlasů. Šest soutěžících se tak může těšit na teflonovou 3-kusovou dortovou formu.

A tím vaše šance nekončí! Každý týden bude redakcí vybrán jeden soutěžící, který zvítězí na základě hodnocení podle níže uvedeného kritéria.

V týdnu od 12. – 19. 8. - nejbarevnější koláč

Upečte tedy své dobroty, vyfoťte je a vyhrajte jednu z mnoha cen!

Podrobné informace, pravidla soutěže, přihlášené recepty i tipy a triky pro úspěšné pečení naleznete na internetových stránkách soutěže www.nejlepsiceskykolac.cz.

http://www.facebook.com/NejlepsiCeskyKolac