Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Je jí 21 let a chová se jako mimino. Proč to dělá?

27. srpna 2017 | 06:00

Jess z Lakelandu na Floridě se ráda obléká a chová jako dvouleté mimino. V tom všem ji navíc podporuje její přítel David, který se o ni stará právě jako o malé dítě. Za touto úchylkou možná stojí fakt, že byla v dětství zneužita a dodnes v sobě nese duševní šrámy. 

Adult baby je lékařsky zdokumentovaná úchylka, jejíž vyznavači se převlékají za mimina a chovají se tak. Močí do plenek, mají dětské oblečení a jako děti i řvou. Pro Jess je hraní si na dvouleté batole nejlepší relax a únik z každodenní reality.

„Hraní si na tento věk je mým nejlepším únikem od všeho a umožňuje mi to znovu získat nevinnost mého dětství. Mohu si hrát, jak chci. Mimoto mi tato regrese a možnost být malá sedí jako osobnosti,“ řekla dívka, která pracuje jako chůva.

Byť jim to mnozí nevěří, tvrdí Jess i David svorně, že hraní na mimino a taťku pro ně není sexuální záležitostí. „Nikdy jsme neměli sex, když jsem si hrála na malou, ale spousta lidí si myslí, že jde o sexuální úchylku,“ vysvětluje Jess. „Lidé mi říkají, že jsem pedofil, ale snažím se to ignorovat,“ dodává David.

Jess má doma celou sbírku dudlíků, a když je v roli, pije z kojeneckých lahví, leží v dětské postýlce obřích rozměrů, a dokonce nosí plenky. „Čurám do nich, ale tu druhou věc, to je už moc,“ přiznala potetovaná dívka, jejíž nos zdobí piercing. David jí do čistých plenek pomáhá obléci. Přebalovat v pomočených ji však odmítá.

Autor: shp
Video se připravuje ...