Smutná úmrtí: Magda z Ordinace, Soňa z Cest domů. Stýská se vám? | Pro ženy | Blesk.cz

Smutná úmrtí: Magda z Ordinace, Soňa z Cest domů. Stýská se vám?

 • Úmrtí Magdy Mázlové bylo pro mnoho diváků velkým šokem.
  14. ledna 2014 | 13:30

  Všichni seriáloví nadšenci už ví, že zítra zemře jedna z hlavních postav seriálu Ulice, Klára Pešková. Které další oblíbené postavy nechali tvůrci seriálů zemřít? Vybrali jsme pro vás úmrtí, které diváky opravdu zasáhly.

 • Hrihorij Lisečko z Ulice

  ...
  Autor: reprofoto Youtube
  Oblíbený ukrajinský kuchař Hrihorij a dříve dělník v Království hraček zemřel velmi tragicky. Bratr Světlany totiž před svou smrtí začal pracovat v Bedřichově dílně, kde po nocích zaháněl deprese vodkou a cigaretami. To se mu stalo osudným. Zemřel při požáru v dílně, který sám způsobil v důsledku opilosti.
 • Magda Mázlová z Ordinace v růžové zahradě

  Úmrtí Magdy Mázlové bylo pro mnoho diváků velkým šokem.
  Oblíbeným seriálem Ordinace v růžové zahradě otřáslo již několik  tragických úmrtí. Mezi ty nejzásadnější patří násilná smrt doktorky Gity (Daniela Šinkorová), úmrtí doktora Dalibora Frinty (Jan Šťastný) a nejčerstvější smrt Magdy Mázlově v podání Markéty Častvaj. Ta zemřela na selhání organismu. Čestmír Mázl se tak stal trojnásobným vdovcem.
 • Soňa Mašková z Cesty domů

  Vitázková už si v Cestách domů nezahraje
  V seriálu Cesty domů byla zásadní smrt hlavní hrdinky Soni v podání Pavly Vitázkové. Scénáristé chtěli seriál trochu oživit, a tak ji nechali zemřít při autonehodě. Její záměr se vydařil. Nejen, že všichni diváci byli v šoku, ale také tento tah rapidně zvedl sledovanost. Loni v seriálu zemřela také Lída Bernátová (Jitka Smutná), záporná postava Ivana Pánková (Linda Rybová) a Alena (Marie Doležalová).
 • Alžběta Janderová ze Sanitka 2

  Třiapadesátiletá, z totalitních seriálů a pohádek známá herečka, která se konečně, i když krátce připomněla na ČT v Sanitce, oblékla na premiéru muzikálu Lucie – větší než malé množství lásky dosti nadčasové, mladistvě působící šaty, které totálně pohřbila červeným setem náušnic, náhrdelníku plus náramku z korálků. A tento průšvih navíc dorazila rudými punčochami.
  Ivana Andrlová si v druhé řadě oblíbeného seriálu České televize, Sanitka zahrála slepou Alžbětu Janderovou, která podlehla vážným zraněním způsobených pádem z mostu. Oblíbená herečka prozradila, že hrát mrtvolu bylo velmi těžké a také nepříjemné.

Diskuse ke článku
.