Kam se poděly popové princezny? Dnes jsou z nich drsňačky | Pro ženy | Blesk.cz

Kam se poděly popové princezny? Dnes jsou z nich drsňačky

18. června 2013 | 06:00

Ještě před pár lety měly vizáž něžných panenek, dnes jsou potetované, paří od rána do večera, nešetří nadávkami a na sociálních sítích sdílí obrázky jointů nebo odhalených intimních partií. Nedá se nic dělat - tyhle popové princezničky se už nevrátí.

Rihanna (25)

Vzpomínáte si ještě, jak mívala vyžehlené vlasy, nosila růžové šaty a zpívala o lásce? Dnes má zpěvačka z Barbadosu vizáž sexy dračice, je extravagantní můzou mnoha světových návhářů a netají se svou náklonností k lehkým drogám.

Mezi její záliby patří také večírky s vyhlášenou pařmenkou Carou Delevingne, nevyrovnaný vztah s násilníkem Chrisem Brownem a pozdní příchody na koncerty. Fanoušci ji ale milují pořád...

...

Miley Cyrus (20)

Jako seriálová Hannah Montana byla vzorem každé dívky ze slušné rodiny. Pak začala zlobit. Ostříhala vlasy, skamarádila se s rappery, vyfotila se polonahá pro V Magazine a natočila singl We Canť Stop, který pojednává o drsných večírcích s MDMA a kokainem.

...

Lindsay Lohan (26)

Nikdo už si přesně nepamatuje, kde tahle dětská hvězda hrála nebo co zpívala, ale každý zná její kalhoty. Alkohol, drogy, odvykačky, vězení - nic z toho jí není cizí. A životní styl se podepsal i na jejím vzhledu: v šestadvaceti vypadá jako vyžilá padesátnice z nádražky.

...

Amanda Bynes (27)

Další prototyp dětské hvězdičky, která s upadající kariérou ztratila i veškerou soudnost. Dříve ji americké puberťačky obdivovaly ve filmových limonádách z dílny Disney, dnes si můžou na Twitteru přečíst, jak (nejspíš pod prášky) sprostě uráží kolegy ze šoubyznysu.

...

Autor: mab