Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C

Syn vraha, idol bez prstu, pašerák drog... Aneb 7 pikantních tajemství celebrit

 • Které celebrity mají tajemství?
  29. října 2023 | 11:14

  O přešlapech a životních omylech celebrity mluví jen nerady. Někteří slavní se ale netají tím, že jsou jen lidé a šlápnout vedle může každý. 

  A naopak jsou i tací, kteří mají důvod k chlubení, ale ctí skromnost. Těchto sedm osobností o tom něco ví...

 • Obamovi dlužili státu do čtyřiceti

  Manželé Obamovi
  Autor: Zdroj: Pete Souza

   

  Byl sice hlavou USA, ale i on si sáhl na úplné dno. Barrack si se svou ženou Michelle vzal extrémně vysoké půjčky, nikoliv však k pořízení vysněného domova, ale na studia! "Michelle a já jsme tam, kde jsme, díky stipendiím a studentským půjčkám, které nám daly šanci na skvělé vzdělání. Ani jeden z nás nepochází z bohaté rodiny, takže to bylo nezbytné. Poslední dluhy jsme splatili až kolem naší čtyřicítky!" odtajnil exprezident.

  Video se připravuje ...
  Bruce Willis pověsil herectví na hřebík kvůli vážné nemoci mozku • VIDEO: Videohub

 • Otec Woody Harrelsona byl vrah

   

  Woody Harrelson
  Autor: Zdroj: boredpanda
  Charles Voyde Harrelson (23. července 1938 – 15. března 2007) byl americký nájemný vrah a jedna z hlavních figur organizovaného zločinu. Otec známého sympaťáka byl odsouzen za vraždu prvního federálního soudce Johna H. Wooda Jr. Ještěže se Woody nepotatil!

 • Školní práci Natalie Portman citují v odborných publikacích

  Natalie Portman
  Autor: Zdroj: Instagram/natalieportman

  Krásná, a navíc chytrá. Hereččina středoškolská práce s názvem Jednoduchá metoda k prokázání enzymatické produkce vodíku z cukru byla publikována v časopise Journal of Chemical Education! Na Harvardu, jehož je absolventkou, také byla spoluautorkou studie nazvané Aktivace čelního laloku během trvalosti objektu: Data z blízké infračervené spektroskopie. Že nevíte, o čem je řeč? Nevadí. Natalie svůj talent a krásu zúročila jinde, a dobře udělala.

  Video se připravuje ...
  Naomi Campbell: První modelka tmavé pleti, která dobyla svět • VIDEO: Videohub

 • Bill Murray pašoval drogy do letadla

  Bill Murray
  Autor: Zdroj: wiki

  Když bylo charismatickému herci dvacet, zatkla ho policie. Důvodem byl pokus přenést do letadla poměrně velké množství marihuany. Zda ji měl Bill pro sebe, nebo se snažil o překupnictví, to nevíme, nicméně nějaký ten škraloup správný chlap prostě mít musí...

 • Lady Gaga zažila na univerzitě šikanu

  Lady Gaga
  Autor: Zdroj: The Sun

  Dnes by talentovanou zpěvačku a herečku jen málokdo neznal. Zajímalo by nás, co na její úspěch asi říkají její spolužáci z Newyorské univerzity, na které Lady Gaga, tehdy ještě Stefani Germanotta, studovala. Aktivně totiž založili facebookovou skupinu s pomstychtivým názvem Stefani Germanotto, ty nikdy nebudeš slavná. No, i mistři šikany se někdy utnou...

  Video se připravuje ...
  Sexuální symbol a rebel Mick Jagger • VIDEO: Videohub

 • Matthewovi Perrymu chybí část prstu

  Matthew Perry
  Autor: Zdroj: Ollindberg

  Ani ti nejzarytější fanoušci Přátel si možná nevšimli, co že to "Chandlerovi" chybí. O část prstu přišel v dětství, a to už ve třech letech! V mateřské škole nechal při zavírání ruku ve dveřích. Odnesl to prostředníček na pravé ruce. Tvůrci kultovního seriálu hercovu nepříjemnou zkušenost zúročili v 5. sérii, když jeho milá Monica nešikovně upustí nůž na zem a ten usekne část Chandlerova prstu – pro změnu na noze.

 • Jennifer Lawrence má netradiční tetování

  Jennifer Lawrence
  Autor: Zdroj: SteadyRed

  Oscarová herečka trpěla na časté výkyvy váhy, a to se v Hollywoodu neodpouští. Vedle podstupování několika diet a tvrdých tréninků si nechala vytetovat na ruku jedno netradiční připomenutí. Vzorec H2O, který jí má připomínat, aby pila více vody. Vskutku originální připomínka, co říkáte? 

Autor: Dita Mrázková
Diskuse ke článku
.