Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Nejlepší přátelství českého šoubyznysu. Tihle herci spolu fakt kamarádí!

30. března 2020 | 06:00

Na place spolu herci stráví spoustu času. Není proto divu, že mezi nimi během natáčení vznikají nejen milenecké vztahy, ale i pevná přátelská pouta. Víte, kdo se s kým nejvíc baví ve světě českých celebrit? Skoro by se mohlo zdát, že v uměleckém světě, ve kterém vládne tvrdá konkurence, je přátelství vzácný úkaz. Ve skutečnosti to tak ale úplně není. Například tito herci měli velké štěstí a v branži našli svou spřízněnou duši.

Tereza Ramba a Jiří Mádl

Herci se potkali při natáčení teenagerské komedie Rafťáci a bok po boku si zahráli například také v pohádce Peklo s princeznou. Vedle toho se spolu často objevují ve společnosti, což vedlo ke spekulacím, že jsou milenci. To ale oba popřeli a dodnes o sobě mluví jako o velmi blízkých přátelích. Na jejich vztahu se prý nic nezměnilo ani poté, co se Tereza provdala za svého partnera Matyáše.

Aneta Krejčíková a Michaela Tomešová

Také během natáčení nekonečného seriálu Ulice vznikala mnohá přátelská pouta. Kamarádkami i v soukromí se jednoznačně staly Aneta Krejčíková a Michaela Tomešová. Ty v poslední době navíc spojuje mateřství a fanoušky občas potěší i společnými fotkami se svými ratolestmi.

Patricie Pagáčová a Anna Fixová

Přátelský vztah v zákulisí Ulice vznikl také mezi herečkami Patricií Pagáčovou a Annou Fixovou. Obě se mimo jiné podílejí na vzniku charitativního kalendáře na podporu pejsků z útulku. Anna je totiž nejen nadanou herečkou, ale i fotografkou, a proto ji Patricie oslovila ohledně nafocení uměleckých snímků známých osobností se zvířaty.

Andrea Kerestešová Růžičková a Lenka Zahradnická

Seriály také sblížily herečky Andreu Kerestešovou a Lenku Zahradnickou. I ony se fanouškům na sociálních sítích chlubí svými dětmi a společnými historkami. Vzpomínají v nich například na bujaré večírky a otevřeně mluví o tom, jak je mateřství změnilo.

Které další celebrity jsou nejlepšími přáteli, to se můžete dozvědět v novém čísle časopisu Blesk pro ženy! Aktuální vydání Blesku pro ženy je k dostání v novinových stáncích. Nebo si ho můžete objednat v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE >>>

Autor: red