Pátek 9. června 2023
Svátek slaví Stanislava, zítra Gita
Oblačno, déšť 22°C

Slavné páry, které se rozešly během natáčení

27. března 2020 | 06:00

Narazit na svého ex po nepříjemném rozchodu je to poslední, po čem toužíme. Co ale dělat, když s ním musíme denně pracovat? Tyto slavné páry se daly dohromady během natáčení, ale vztah jim bohužel nevydržel. Přesto však musely pokračovat v natáčení, a to i milostných scén! Trošku šílené, co myslíte?

 

Často se stává, že se do sebe herci během natáčení zamilují. Na všechny však nečeká pohádkový happy end jako na jejich filmové postavy. Na to však režisér ohledy nebere, a přestože jim vztah nevyšel, musí pokračovat ve svých rolích. 

Mezi nejznámější páry patří rozhodně Kristen Stewart a Robert Pattinson, kteří ztvárnili dvojici Bellu a Edwarda v sáze Twilight. Fanoušci byli nadšeni, když se dozvěděli, že se jejich oblíbený upír a křehká dívka stali párem doopravdy, a doufali, že jim to vydrží navěky. Herečka si však začala s režisérem Rupertem Sandersem a vztah se rozpadl. Po pár měsících dal Robert nevěrné Kristen ještě šanci, ale přes její aféru se nedokázal přenést a nakonec vztah definitivně ukončil. Krátce poté se museli společně zúčastnit premiéry poslední části slavné ságy, což muselo být pro oba nepříjemné.

Pokud jste sledovali seriál Superdrbna, pak víte, že láska mezi postavami Serenou a Danem nebyla pouze hraná. Dvojice Blake Lively a Penn Badgley tvořili dvojici i v reálném životě. Jejich tříletý vztah se nakonec rozpadl, v natáčení však museli pokračovat a jejich seriálový románek skončil svatbou. To se nejspíš nenatáčelo úplně lehce, co myslíte?

Na další známé páry, které se rozešly během natáčení, se podívejte do fotogalerie:

 

Autor: Aneta Valešová
Video se připravuje ...