Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Herci z oblíbených seriálů prozradili, jak jako děti trávili prázdniny!

 • 6. července 2017 | 06:00

  Prázdniny se rozjíždějí a známé tváře, které vídáte v seriálech televize Prima, se podělily o své zážitky z nich. Jak trávil prázdniny sexy doktor z Modrého kódu a další hvězdy? Zjistíte, kdo jezdil na tábor, kdo k dědovi na chatu nebo kdo jezdil se skautem. 

 • Jan Dolanský


  Autor: Facebook
  "Trávil jsem je hodně s babičkou a dědou na chatě, což byly asi nejhezčí dny prázdnin, protože se o nás úžasně starali. Byl jsem tam s bráchou dvojčetem, se kterým jsem vymýšlel spoustu zajímavých věcí. A pak, protože jsme chodili do skauta, jsme jezdili na tábory, kde to taky bylo parádní a setkávali jsme se s novými lidmi." • Kateřina Brožová


  Autor: Herminapress.cz
  "Jezdívali jsme do Týna nad Vltavou, kde bylo rekreační středisko od Národního divadla, byly tam stany, chatičky, les. To je to, co mám moc ráda. Jezdili jsme také do tehdejší Jugoslávie, to bylo taky moc krásné, mám pocit, že z dnešního pohledu tam nebylo tolik lidí. A pak jsem také trávila prázdniny v domácím prostředí starých Ďáblic."

  Kateřina o seriálu Svatby v Benátkách:

  Video se připravuje ...
  Kateřina Brožová se stane novou posilou seriálu Svatby v benátkách • VIDEO: Adam Balažovič • Marek Němec


  Autor: prima
  "Jako úplně malý jsem se popelil v Chebu, naše činžáky měly dvorky, kde jsme si hráli. A když mi bylo dvanáct, koupili naši chalupu a úplně mi tím vzali pubertu, protože místo toho, abych honil holky, tak jsem na té chalupě musel pracovat. Místo toho, abych chodil za holkama, jsem trhal prkna. Začátek chalupaření pojali rodiče dost agrárně, takže jsme tam pěstovali i brambory, a to bylo dost práce. A první štace, kde jsem podnikl cyklovýlet bez rodičů, byla Jesenická přehrada."

  Marek Němec o své roli v Modrém kódu:

  Video se připravuje ...
  Tenhle sexy doktor vás bude bavit v novém seriálu Modrý kód • VIDEO: Adriana Krátká/BPŽ


 • Jakub Štěpán


  Autor: FTV Prima
  "To byly nádherné časy, ať už jsme s rodinou jezdili k moři nebo jsme spoustu dní trávili u babičky a u dědy na chatě. Jezdili jsme na kolech, ale trochu i pomáhali, trhali jablka, sušili seno, na tenhle letní čas v dětství rád vzpomínám."


 • David Gránský


  Autor: FTV Prima
  "Dětství jsem od sedmi do dvanácti let prožil v Irsku, takže jsme na léto jezdili do Čech, konkrétně do Znojma, kam jsme jezdili k babičce a k dědovi. Ale měl jsem i spoustu dalších aktivit, jako byly tábory nebo letní herecká škola."

  David Gránský o seriálu Ohnivé kuře:

  Video se připravuje ...
  David Granský v seriálu Ohnivý kuře • VIDEO: Adam Balažovič

 • Nikol Moravcová


  Autor: Instagram.com
  "Asi jako většina dětí v mém věku jsem v létě jezdila na chatu k dědovi, milovala jsem to období, kdy dozrávaly rybíz a třešně. A pak jsem hodně jezdila na tábory, dokonce i na dva turnusy, jsem takové táborové dítě. Hodně jsem sportovala. A jak jsem hyperaktivní, tak jsem se tam vyžila a rodiče měli radost, že mají ode mě klid. To jsem se unavila třeba i na týden (smích). Taky jsme s tátou podnikali cesty wartburgem a jezdili jsme do autokempů, dodnes na to vzpomínám, byla jsem taková tátova holka."


 • Bára Jánová


  Autor: Iwushko photography
  "Vždycky jsem byla měsíc v Týně nad Vltavou, kde měl děda domeček po své mamince, nebo v Zahořanech u Mníšku pod Brdy, kde měla po své mamince dům babička. Pak jsme s rodiči jezdili na dovolené, byla jsem na táborech a jinak jsem čas hodně trávila venku s dětmi a domů se vracela pořádně špinavá."

 • Ludmila Molínová


  Autor: prima
  "V dětství jsem stepovala v bytě a čekala, až maminka skončí s prací a pojedeme na Moravu k dědovi, kam jsem se strašně těšila. Demonstrativně jsem si balila malý kufřík, kde byly asi čtyři hrací kostky a opice, že pojedu sama. A když jsme pak sedly do vlaku s parní lokomotivou, říkala mi maminka, abych se nevykláněla z okna, aby mi do oka nevlétla saze. V Golčově Jeníkově jsem dostala párek a pak jsme pokračovaly na Moravu."

Autor: red
Diskuse ke článku
.