Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Celebrity na síti: Kopřivová plave s delfíny a Bagárová má nového kluka

 • 6. května 2017 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit?

 • Michaela Nosková

  V životě zpěvačky Michaely Noskové (34) se dějí velké novinky! Před týdnem odletěla na Srí Lanku, kde se provdala za Ondřeje Bábora (27). Přitom před půlrokem se s Ondřejem oficiálně rozešla. Jak to, že v jejich vztahu nastal takový obrat? Chtěli si prý vyzkoušet, jaký by byl jejich vztah, aniž by do toho zasahovali lidé z jejich okolí, kteří do nich prý "šili kvůli různým rozdílům", jak řekla Michaela pro Blesk. Zjistili, že jim to tak klape mnohem líp, a proto se rozhodli i k utajené svatbě.

   

  Michaela Nosková na Srí lance trávila líbánky.
  Autor: Facebook.com

 • Lucie Borhyová

  První máj Lucie Borhyové (39), která tradici dodržela, i když trochu jinak. "Tradice je tradice, ale láska je láska," píše Lucie na Instagramu. 

  Lucie Borhyová
  Autor: Instagram.com

 • Kateřina Kaira Hrachovcová

  Kateřina Kaira Hrachovcová (42) není jen herečkou. "Když večer nehraju v divadle, tak na veterině rodím," píše k fotce. Na jejím profilu kaira.katerina najdete i krátké video těchto právě narozených drobečků.

  Kateřina Kaira Hrachovcová
  Autor: Instagram.com

 • Jennifer Lopez

  Také můžete na Jennifer Lopez (47) oči nechat? Šaty v nebesky modré barvě jsou dechberoucí. Takhle vyrazila na Met Gala, charitativní akci, která se koná v New Yorku vždy první pondělí v květnu. 

  Jennifer Lopez
  Autor: Instagram.com

 • Tomáš Klus

  Rodinka Tomáše Kluse (30) se zanedlouho rozroste o dalšího člena rodiny. Tomáš Klus se pyšně chlubí fotkou z ultrazvuku:

  "Vždycky je to trochu takový to Magický oko, jestli si pamatujete, jak byl kdysi boom těch obrázků, co si lidi dávali těsně před nos a pak pomalu oddalovali. Pak se objevil tři dé obraz a každej, komu se to povedlo poprvý, zajásal nefalšovanou radostí dítěte. Já dnes potřetí nefalšovaně zajásal s radostí z třetího dítěte, ačkoli jsem k tomu, KDE CO MÁ, potřeboval odbornou pomoc, neboť selhal pokus o aplikaci přibližooddalovacího fíglu z Magickýho oka. Navíc se tohle třiděcko furt hejbe, bejbe a je prý hodně v pohodě. Žínko má krásná DĚKUJI TI za to blažení do života, bažím po Tobě jako blázen, pyšnej jsem a šťastnej nekonečně!"

   

  Tomáš Klus
  Autor: Instagram.com

  Podívejte se, co Tomáš Klus vzkazuje všem ženám:

  Video se připravuje ...
  Vzkaz Tomáše Kluse ženám: Všechny jste bohyně! • VIDEO: Marie Šilhová/BPŽ

   

 • Kateřina Kristelová

  Kateřina Kristelová (37) a Tomáš Řepka (43) už oficiálně tvoří pár. Kateřina si na svém Instagramu postěžovala, že od začátku vztahu je provází "tisíc nálepek" a nikdo nevěří, že jejich vztah má naději vydržet. "Zkuste nesoudit a neočekávat. Je to ta nejtěžší věc na světě. A mně přinesla lásku," dodává na konci k fotce. Více najdete na jejím profilu kristelova.katerina.

  Kateřina Kristelová s Tomášem Řepkou
  Autor: Instagram.com

 • Monika Bagárová

  Monika Bagárová (22) už není single. Začátkem roku se rozešla s přítelem, který žil v Americe. Rozchod zapříčinil vztah na dálku, kdy Monika nechtěla žít v Americe a on zase v Čechách. Nyní je zpěvačka opět zamilovaná. Její srdce si získal o tři roky mladší slovenský hudebník Dávid Hodek.

  Monika Bagárová s novým přítelem
  Autor: Instagram.com

 • Shannen Doherty

  I když to na fotce na první pohled není vidět, Shannen Doherty (46) je radostí bez sebe. Konečně si může oddychnout, léčba rakoviny byla úspěšná a nemoc je na ústupu. Zároveň herečka dodává, že následujících pět let je rozhodujících, protože nemoc se může kdykoliv vrátit. Žije však přítomností a nyní si bude užívat dobré zprávy!

  Shannen Doherty
  Autor: Instagram.com

 • Veronika Kopřivová

  Splněný sen Veroniky Kopřivové (26). Na Jamajce plavala s delfíny. "Když od mala miluješ delfíny, není co řešit," píše u fotky.

  Veronika Kopřivová
  Autor: Instagram.com

   

Autor: red
Diskuse ke článku
.