Sex ve městě slaví 20 let! Podívejte se na nejlepší outfity Carrie

5. června 2018 | 08:00

Je to neuvěřitelné, ale legendární seriál Sex ve městě z produkce HBO oslaví 6. června dvacet let od prvního odvysílaného dílu. V USA spustil vlnu svobody a stal se inspirací pro mnoho žen. A inspiruje nás dodnes.

Dospělé ženy, jejichž největší touhou není založit rodinu, které mají své kariéry, užívají si života i sexu a otevřeně o něm mluví. Takový je seriál Sex ve městě, který dodnes milují ženy po celém světě. Pokud jste se neidentifikovala s hlavní hrdinkou Carrie, jistě jste se našla v nezávislé Mirandě, romantické Charlotte nebo divoké Samantě. A upřímně – která z nás netouží mít vedle sebe pana Božského?

Přestože seriál oslaví letos dvacet let od první odvysílané epizody, prakticky nikdy se v televizích nepřestal vysílat. Vyrostly na něm celé generace žen a mnoho z nich našlo svou svobodu a odvahu prosadit se ve světě, kterému vládnou muži. A pokud ne zrovna to, pak alespoň najít lásku k botám, outfitům a kabelkám.

 

Pojďte společně s námi oslavit narozeniny tohoto kultovního ženského seriálu a zavzpomínejte si na nejkrásnější outfity hlavní hrdinky Carrie Bradshaw, která se nikdy nebála zeptat. Naleznete je v naší fotogalerii.

1080p 720p 360p
DesktopMobile