Pondělí 28. září 2020
Oblačno 12°C

Tyhle celebrity mají problémy s váhou. Hrozí jim anorexie?

 • description
  description
  description
  description
  12. července 2013 | 06:00

  Mezi udržováním štíhlé linie a anorexii je mnohdy tenká hranice. Některé slavné ženy tolik toužily po dokonalé postavě, až se jim to vymklo z rukou. Propadlé tváře, lehce spočitatelná žebra a nohy jako párátka. To je výsledek touhy po dokonalosti!

 • Denise Richards (42)

  Americká herečka a bývalá modelka měla dříve perfektní křivky, které by jí kdejaká žena záviděla. Díky jim si v roce 1999 vystřihla roli bondgirl v bondovce Jeden svět nestačí. Mimo jiné byla provdaná za rebela Charlieho Cheena a má s ním dvě dcery. Poslední dobou je závislá na cvičení a drastických dietách. Výsledkem je starší vzhled a vyčnívající kosti.
  ...
  Autor: profimedia.cz
 • Eliška Bučková (23)

  ...
  Autor: profimedia.cz, abl
  Česká Miss z roku 2008 získala korunku také díky sexy plnější postavě. Poté začala radikálně hubnout a ztrácela šarm. Po rozchodu se zpěvákem Václavem Noidem veřejně přiznala, že trpí mentální anorexii. V současné době se snaží s nemocí bojovat. Držíme palce!
 • Nicky Hilton (29)

  Mladší sestra slavnější Paris Hilton bojuje s váhou velmi často. Fakt, že celý život zůstává ve stínu své sestry, ji donutil upozornit na sebe alespoň vychrtlým vzhledem. Extrémně hubené nohy trčící z krátkých šatů jsou odstrašující případ pro všechny ženy toužící po štíhlé postavě.
  ...
  Autor: profimedia.cz
 • Miley Cyrus (20)

  ...
  Autor: profimedia.cz
  Seriálová Hannah Montana měla dlouhé vlasy, ženské křivky a zdravou barvu. Současná zpívající rebelka zvolila sestřih "na kluka", ženské tvary jsou pryč a pobledlá Miley se sotva usměje. Nám se tedy líbila dříve mnohem více.
 • Lindsay Lohan (27)

  Postava americké herečky a věčné průšvihářky Lindsay se mění jako na horské dráze. Jednou ji chrastí kosti, podruhé vypadá žensky. Druhá možnost je rozhodně ta, které by se Lindsay měla držet. Neustálé problémy s drogami a časté pobyty v léčebných zařízeních se samozřejmě podepisují na jejím celkovém vzhledu.
  ...
  Autor: profimedia.cz
 • Tori Spelling (40)

  ...
  Autor: profimedia.cz
  Hvězdná Donna ze seriálu Beverly Hills 90210 má postavu jako "dvacítka". Lze jen velmi těžko uvěřit, že je matkou čtyř dětí. Bohužel se ji občas diety vymknou z rukou a ze sympatické herečky je rázem strašidelný kostlivec.
 • Misha Burton (27)

  Herečka známá jako Marissa Cooper ze seriálu O.C. bojuje s váhou neustále. Dokáže zhubnout neuvěřitelně rychle, ale pak se dostaví jojo efekt a kila má opět zpátky. Mladá Misha nedokáže pochopit, že postava, která jí připadá tlustá, je ve skutečnosti sexy a v normě.
  ...
  Autor: profimedia.cz

Klíčová slova: celebrity, anorexie, váha, nemocnice, problémy
Diskuse ke článku
.