Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Zataženo, déšť 11°C

První dáma botoxu: Carla Bruni s kamennou tváří, vypadá jak z Avataru

24. dubna 2012 | 09:24

Konec šarmantní krásky! Injekce s klobásovým jedem a zřejmé plastiky udělaly z nejžádanější modelky "monstrum" bez výrazu. Carla Bruni (44) se tak nebezpečně začíná podobat slavné "kočičí" ženě.

Kamenná tvář, čelo bez jediné vrásky. Navíc "syslíkovsky" vycpané tváře a nepřirozené "kočičí" oči. Lidé, kteří měli v neděli tu čest spatřit během prezidentských voleb první dámu Francie na vlastní oči, jen nevěřícně kroutili hlavou. Z krásky s porcelánovou pletí a podmanivým šarmem se stala pouhá karikatura.

I když se čtyřiačtyřicetiletá Carla Bruni doširoka usmívala, její tvář postrádala i v tak důležitý okamžik jakékoliv emoce.  "Vypadá jako Wildensteinova nevěsta," prohlásil jeden z přihlížejících mužů. Jocelyn Wildenstein je totiž kvůli své tváři zohyzděné desítkami plastik ve světě nechvalně známá jako "kočičí žena".

Okolo stojící lidé byli zjevem současné první dámy doslova šokováni
Okolo stojící lidé byli zjevem současné první dámy doslova šokováni
Autor: profimedia.cz

Ty tam je ona okouzlující kráska s něžným výrazem, která se před čtyřmi lety provdala za Nicolase Sarkozyho. Podle slov předního amerického dermatologa má Carla v sobě tolik botoxu, že vypadá jak "veverka".

Podobně na její vzhled reagovali i další odborníci. Když aktuální fotografie bývalé modelky spatřil renomovaný plastický chirurg doktor Behnam, bez váhání pronesl: "Carla je rozhodně po botoxu. To je důvod, proč má ten stálý překvapený výraz ve tváři a vypadá jak 'čipmánek'. Mnoho známých osobností v poslední době vypadá stejně. Všichni mají vycpané tváře a kočičí oči..."

Podle něj má Carla, jejíž tvář se objevila na obálkách téměř všech prestižních módních časopisů, ještě "vytažené" čelo a výplně ve tvářích. "Vypadá to, jako by za sebou měla plastiku. Výsledek však vůbec nevypadá přirozeně. Někdo to docela zpackal," dodal.