Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Blogerky potvrzují: odličovací rukavice funguje!

3. května 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Make-up, včetně voděodolné řasenky, lze odlíčit jen čistou vodou, s pomocí speciální hydro odličovací rukavice! Přesvědčily se o tom beauty bloggerky, které jsme požádali, aby rukavici vyzkoušely. Šarlota, Kristína, Iri i Moma nám zpočátku nevěřily, že k odlíčení stačí barevná hebká rukavička a obyčejná voda, a že mohou při odličování vynechat chemická mléka, vlhčené ubrousky a oleje. 

Ale jakmile bloggerky rukavici otestovaly, byly nadšené! 'Opravdu, všechen make-up je pryč. I třpytky a ty já nosím běžně,'' ocenila funkčnost hydro odličovací rukavice Šarlota Frantinová. A jak na to? Namočte rukavici do vody, odstraňte make-up, vyperte mýdlem a dejte usušit. 

O tom, jak rukavice funguje, se přesvědčila i známá blogerka MOMA, podívejte se na video:

 

Rukavičky existují ve čtyřech barvách a ve dvou velikostech. Nejdete je na www.odlicovacirukavice.cz. Větší čtvercová comfort patří do kupelny a menší on the go do toaletní taštičky na cesty. Vybrat barvu si můžete i podle charakteru Vaší koupelny, někomu se hodí elegantní šedá, jinému něžná meruňková nebo jemně béžová. Zamilujete si jí!

Rukavice zaujala i Kim Kardashian, mrkněte pro více informací na náš beauty blog

Autor: ARTDECO

Jak vlastně hydro odličovací rukavice funguje? Tajemství je ve vláknech! 

Kouzlo odličovací rukavice je ve vláknech, ze  kterých je GLOV vyrobena. Tato vlákna jsou 100 tenčí než lidský vlas, mají hvězdicovitý tvar a elektrostatické vlastnosti. Díky nim pracují po namočení do vody  jako magnet a nachytají na sebe veškerý make-up. Rukavici stačí namočit do studené nebo teplé vody, odlíčit makeup, vyprat mýdlem a pověsit v koupelně! Tady vidíte rozdíl mezi vlákny hydro odličovací rukavice a vlákny bavlněnými. Hydro odličovací rukavice GLOV – nejšetrnější a nejjednodušší odlíčení na světe.

Rukavici si zamilujete, tak jako si ji zamilovaly i redaktorky Blesku pro ženy.

K odlíčení pomocí rukavice skutečně stačí pouze voda. Žádné vatové tamponky nebo odličovací ubrousky, žádné těžké lahvičky s chemickými odličovadly, žádný odpad. Pronikněte s námi do světa odličovací rukavice GLOV, které věří  bloggerky i lifestylové redaktorky, včetně odbornic z blesku pro ženy. Ty naše hydroodličovací rukavice Glov doslova zvedla ze židle! Při testování odličovačů ji zařadily mezi produkty které si hravě poradí s voděodolným makeupem a zařadily ji mezi produkty, které si hravě poradí s voděodolným makeupem, který je naprosto ideální na cesty.

Autor: ARTDECO

Je 100% bezpečná i pro nejcitlivější typy pleti!

Hydro odličovací rukavice GLOV je unikátní patentovaný kosmetický doplněk. Jedná se o rukavici, která byla vyvinuta s použitím mikrotechnologie pro čištění pleti a odstraňování make-upu přirozenou cestou. 

  • Hydro odličovací rukavice GLOV hydratuje a zanechá pleť čistou a jemnou. 
  • Hydro odličovací rukavice GLOV vyhlazuje pleť a zmatňuje.Hydro odličovací rukavice GLOV je laboratorně testována a schválena.
  • Hydro odličovací rukavice GLOV vydrží - může se používat denně až po dobu tří měsíců, šetří peníze.
  • Hydro odličovací rukavice GLOV je navržena tak, aby odstranila i velmi odolný make-up, včetně voděodolného, a to i v  citlivých partiích kolem očí.
  • Hydro odličovací rukavice GLOV šetří čas, můžete se s ní jednodušše odličovat ve sprše. 
  • Hydro odličovací rukavice GLOV je ideálním partnerem na cesty. Nezabere mnoho místa ani v kabelce.
  • Hydro odličovací rukavice GLOV šetří životní prostředí.

Pro ty, kdo ještě nevěří, přinášíme instruktážní video:

 

Rukavice je k dostání ve dvou velikostech a v pěti barevných provedeních (bílá, meruňková, růžová, šedivá a tyrkysová). Zamilujete si jí! A navíc, v budoucnu tato značka chystá řadu novinek a vy o ní od nás ještě uslyšíte! Už nyní můžete sáhnout po setu s krásnými oušky jako čelenkami.

Perfekní dárek pro kamarádku, co myslíte?

Rukavici můžete koupit na www.odlicovacirukavice.cz. Najdete nás i na InstagramuFacebooku.