Luxusní cestování: Calvin Klein zavazadla s 60% slevou | Pro ženy | Blesk.cz

Luxusní cestování: Calvin Klein zavazadla s 60% slevou

31. ledna 2014 | 07:00
Prezentace klienta |

Chystáte se na hory? Nebo raději utečete před zimou na slunnou pláž? Ať tak, či tak, budete potřebovat kvalitní zavazadlo, ve kterém budou vaše věci v bezpečí.

Právě teď máte možnost pořídit si kvalitní cestovní tašky Calvin Klein s neuvěřitelnou slevou 60 %.

Bezpečný kufr

Pokud se chystáte cestovat letadlem, bude pro vás vhodný pevný kufr na kolečkách. Má šikovné vnitřní kapsy, přihrádku na notebook i osobní doklady. Díky nejnovější technologii s dvojitým zatížením rukojeti jsou maximálně tlumeny všechny nárazy. Kufr váží 3,2 kilogramů a obsah má 56 litrů.

Praktická taška

Pro cestování autobusem a autem jsou vhodné tašky na kolečkách, které můžete táhnout za sebou i hodit přes rameno. Cestovní taška Calvin Klein je z odolného materiálu, který se navíc jednoduše čistí. Váží jen 3,1 kilogramů a pyšní se obsahem 61 litrů.

Luxusní taška

Luxusní cestovní taška, Calvin Klein, italiedoskrine.cz, 1934 Kč.
Luxusní cestovní taška, Calvin Klein, italiedoskrine.cz, 1934 Kč.

Pokud si potrpíte na luxusní vzhled, určitě si pořiďte cestovní tašku s logem Calvin Klein, která je navíc vhodná do každého počasí, protože je voděodolná. Značkové zavazadlo váží 3,7 kilogramů a vejde se do něj 97 litrů. Takže si přijdou na své i ženy, které si na dovolenou balí téměř celou šatní skříň.

Skvělý pomocník

Pro případy, že potřebujete z bodu A do bodu B převést šaty nebo kvádro, aniž byste je zmačkaly, je vhodná speciální taška na šaty. O své oblečení se vůbec nemusíte bát, protože taška je vyrobena z vodoodpudivého materiálu. Vpředu je navíc mála kapsa, do které můžete uložit osobní věci a snadno se k nim dostat.