Podzimní trendy účesy podle slavných: Frčí vlny, ohony a sestřih na kluka | Pro ženy | Blesk.cz

Podzimní trendy účesy podle slavných: Frčí vlny, ohony a sestřih na kluka

6. září 2013 | 08:00

Vlasové trendy udávají přední stylisté a módní návrháři, kteříčerpají inspiraci u slavných krásek. Podívejte se, jaké účesy budou letos na podzim absolutně top.

Objem dělá dojem

...
Retro tupírování je zpět. A to především díky famózní zpěvačce Adele, která na nadýchané účesy nedá dopustit. Vyfoukejte si vlasy přes kulatý kartáč a po vyfénovaní je natočte na velké natáčky. Pak už jen stačí jednotlivé vrstvy vlasů natupírovat a zpevnit lakem.

Zapletená přirozenost

...
Nejrůznější copánky jsou stále velkým trendem. Nejvíce teď frčí ty nejjednodušší v kombinaci s lehce rozcuchanou hřívou. Country zpěvačka Taylor Swift má účes bez jediné chybičky. Navíc se pyšnou nositelkou rovné ofiny, která je také žhavým trendem. A taková ofinka je pekelně rafinovaná, protože dokáže zamaskovat hodně nedostatků.

Nezastavitelné vlnobití

...
Zamilovaly jste se na první pohled do dlouhých, lesklých a přirozeně vlnitých loken zpěvačky Seleny Gomez? Stačí vlasy po umytí nastříkat sprejem na tvoření vln a prameny promačkejte rukou. Pro zvýraznění efektu můžete vytvořit pár pravidelných loken pomocí kulmy. Nikdy ovšem nezapomínejte na ochranný sprej na vlasy.

Koňský ohon

...
Extravagantní zpěvačka Katy Perry se pravidelně ukazuje v ulítlých kostýmcích a vtipných doplňcích. Co se týká vlasů, ví přesně, co je in. Proto s oblibou nosí "ulízaný" culík, který je jednoduchý, praktický a maximálně trendy. Střídejte gumičky a nikdy nezapomeňte na výrazné náušnice. Byl by hřích nevyužít odhalená ouška. A jestli se vám vlasy nepříjemně kroutí, přejeďte párkrát jednotlivé prameny v ohonu žehličkou a zafixujte.

Klučičí sestřih

...
Ať se nám to líbí nebo ne, krátké vlasy teď prostě frčí. Spousta slavných krásek se rozloučila se svou hřívou a přivítala střapatého "ježka". Příkladem je barbadoská zpěvačka Rihanna, která se svých kadeří zbavila ze dne na den. Pokud se mezi vámi najde podobně odvážná žena milující experimenty, běžte do toho. I krátkých vlasů se dají vyčarovat rozmanité účesy.

Podívejte se na vlasové vychytávky v naší galerii.

Diskuse ke článku
.