Noční prádlo prozradí vaši osobnost: Jste romantička, nebo (s)vůdkyně?

 • description
  description
  description
  description
  19. listopadu 2018 | 06:00

  Každý večer jdete spát a to, co máte na sobě, o vás mnohé vypovídá. To, jestli milujete pohodlné pyžamo, krajkovou košilku nebo třeba pánskou košili, říká hodně o vaší povaze. Pojďte se o sobě něco dozvědět!

  Napadlo vás někdy, že i volba nočního úboru o vás něco může říct? Proklikejte se naší typologií a zjistěte, zda máte smysl pro humor nebo dáváte přednost svádění. V naší fotogalerii se pak navíc můžete podívat na to nejhezčí noční prádlo, které právě teď najdete v obchodech.

 • Pyžamo

  Pyžama milují pohodářky. Nikdy se příliš s volbou oblečení nestresují a vezmou si to první, po čem sáhnou. Jediný požadavek je ten, aby to, co nosí, bylo pohodlné. A jestli jsou sexy, příliš neřeší. Navíc milují to, že pokud mají volný den, nemusí se ráno ani převlékat a užijí si domácí pohodu právě v oblíbeném pyžamu.

  Timo, 849 Kč
  Timo, 849 Kč

 • Klasická noční košile

  Tyto košilky mívají dlouhé rukávy, mohou mít i knoflíčky a někdy se zdá, že jsou spíš pro starší ročníky. Nemusí tomu ale tak být, takové košilky si vybírají ženy, které vyznávají tradice, jsou realistky, ale zároveň v sobě mají dostatek optimismu. Také nerady riskují a mají rády jistotu.

  Marks and Spencer, 549 Kč
  Marks and Spencer, 549 Kč

 • Sexy košilka

  Ženy, které volí sexy košilky, si velmi zakládají na svém vzhledu. V pěkném modelu si připadají výjimečné a hledají zejména kousky ze saténu, s krajkou, šněrováním a různými průstřihy. Mají rády luxus, jsou rády rozmazlovány a rády provokují. 

  Boux Avenue, 1100 Kč
  Boux Avenue, 1100 Kč

 • Pánský kousek i na noc

  Pokud máte na spaní nejraději partnerovu košili nebo kousek, který ji připomíná, nejspíše jste sebevědomá žena s předpoklady k vůdcovství. Máte ráda vše pod kontrolou od domácnosti až po zaměstnání. To vy doma "nosíte kalhoty".

  Triola, 699 Kč
  Triola, 699 Kč

 • Netradiční overal

  Od svého nočního úboru očekáváte pohodlnost, ale také trochu svůdnosti. Nemáte ráda dlouhé rukávy, ale zároveň nechcete příliš vyzývavé kousky. Vy jste jasná romantička! Nejvíc vás bude bavit overal s květinami či jemnou krajkou.

  Tezenis, 399 Kč
  Tezenis, 399 Kč

  Jak se změnilo spodní prádlo během sto let? • VIDEO: 

 • Infantilní kousky s obrázky

  Pokud milujete kousky s vtipnými nápisy, obrázky medvídků či jinými potisky, jste to právě vy, kdo nikdy nezkazí žádnou legraci. Klasika vám připadá spíše nudná, ráda se smějete a s humorem zvládnete zkrátka vše.

  Reserved, 799 Kč
  Reserved, 799 Kč

Autor: Markéta Luštincová
Diskuse ke článku
.