Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Špatné spodní prádlo škodí vašemu tělu i stylu. Tohle jsou zásadní chyby, které děláte!

 • 12. listopadu 2018 | 06:00

  Spodní prádlo nám může opravdu pomoci při skrývání některých drobných nedostatků. Pokud ho ale neumíte nosit, je pravděpodobnější, že vašemu tělu, ale i stylu spíše uškodí. Na co si dát pozor?

  Když chcete vypadat perfektně, začněte u spodního prádla. Nepadnoucí kalhotky nebo podprsenka umí zbořit i ten nejdražší outfit. Podívejte se na 5 nejdůležitějších pravidel, která se vyplatí dodržovat.

 • Pod bílou blůzkou

  Řeč je o průsvitných nebo krajkových vršcích. Správně byste si měla vybírat podprsenku ve stejném barevném tónu, jako je vaše blůzka. Kombinaci bílé blůzky a černé podprsenky rozhodně vynechte, stejně tak je nevzhledná bílá podprsenka. Pokud si nejste barvou podprsenky jistá, vsaďte na jistotu a volte béžovou (tělovou). Pokud je blůzka průhledná až moc, zkuste krajkovou braletku. Správný příklad můžete vidět na obrázku vpravo na Emmě Stone.

  spodní prádlo

 • Pravidla podprsenky

  Podprsenka by měla být neviditelná. V první řadě musíte vnímat materiály u podprsenky i svršků, které nosíte. Čím je svršek volnější, tím více může být podprsenka zdobná. Pokud však upřednostňujete upnutější oblečení, podprsenka by měla být hladká. U Emmy Watson vpravo byste podprsenku ani nezaregistrovala, a tak to je správně.

  spodní prádlo

  Aby podprsenka dělala krásný dekolt, stačí dbát na těchto pár věcí • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Braletky

  Braletky jsou pohodlné krajkované podprsenky bez kostic. Hodí se spíše pro ženy s menším poprsím. Braletku můžete nosit pod svetrem, ale i pod průhledným svrškem, jen si dejte pozor a neudělejte stejnou chybu jako Gigi Hadid na obrázku vlevo – nenoste ji pod krajkové svršky. Záleží na typu, ale některé se dají nosit i místo svršků. Noste je však pouze k sukním či kalhotám s vysokým pasem.

  spodní prádlo

 • Kalhotky

  Nepadnoucí kalhotky dokážou zkazit celý look, jak vidíte na obrázku dole. Nezáleží jen na velikosti kalhotek, ale i na jejich textuře, která by měla být podobná kalhotám nebo sukním, které na nich zrovna nosíte. Jedině tak nebudou vidět. Kalhotky si jednoznačně zkoušejte, pro větší pohodlí volte kalhotky s vyšším pasem a beze švů. Jak vidíte, tak na velikosti nezáleží, i větší pozadí může vypadat skvěle, jak dokazuje Kim Kardashian.

  spodní prádlo

 • Punčocháče do práce

  V některých případech se punčocháčům nevyhneme po celý rok, například na některé společenské akce, ale i do práce, kde je daný dress code. Berte ohled na událost, ale i na obuv, kterou si berete. Silnější punčocháče se hodí k vyšším botám, zapomeňte na ně, pokud si berete boty s otevřenou špičkou. Vzorované punčocháče se hodí na běžné nošení, nikoliv na společenskou událost. Pokud máte silnější nohy, vyhněte se jim úplně.

  spodní prádlo

Autor: Markéta Luštincová
Diskuse ke článku
.