Jak nosit midišaty na podzim? Kombinujte je s kardiganem i s džínami | Pro ženy | Blesk.cz

Jak nosit midišaty na podzim? Kombinujte je s kardiganem i s džínami

21. října 2018 | 06:00

Teplé dny skoro pominuly, ale to neznamená, že musíte své šaty schovat do skříně. Na podzim je ten pravý čas vytáhnout šaty v délce midi. S čím je kombinovat, abyste tento podzim byla za hvězdu?

V obchodech je jich plno, na výběr máte mnoho střihů i vzorů. Ano, řeč je o šatech v délce midi (v délce do poloviny lýtek). Sluší takřka všem a na podzim s takovými šaty uděláte spoustu parády. Navíc se jedná o základní kousek každého podzimního šatníku.

Když už ty své máte doma, máme pro vás pár tipů, jak je kombinovat. Klasikou jsou kožená bunda, nejlépe křivák, a kotníkové boty. Ještě lepší než kotníkové boty je ale kombinace s kozačkami nad kolena, nejlépe těmi semišovými. Na podzim vypadají opravdu skvěle, zejména s květovanými šaty. Konec vysokých kozaček se navíc schová pod šaty a vy nemusíte řešit žádné punčocháče, pokud je nemáte ráda.

Na podzim vyniknou tmavé květované šaty se semišovými kozačkami.
Na podzim vyniknou tmavé květované šaty se semišovými kozačkami.

Podzimní šaty do 900 korun! Kde je seženete?

Místo bundy ale můžete obléknout i jiné svršky, jako třeba mohutný kardigan, který dodá nenucenost celému outfitu. Pokud kardiganům neholdujete, vezměte si rolák a oblékněte ho buď na šaty, nebo klidně pod ně.

Mohutnější rolák si rozhodně nechte na šaty, ten užší ale můžete vrstvit i pod ně.
Mohutnější rolák si rozhodně nechte na šaty, ten užší ale můžete vrstvit i pod ně.

Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, šaty by měly být na ramínka nebo by měly mít větší výstřih. Vyzkoušejte kouzlo vrstvení třeba i s úzkými džínami, šaty na ně jednoduše oblečte. Možností, jak nosit midišaty, je však víc. Veškerou inspiraci můžete načerpat v naší fotogalerii:

Autor: Markéta Luštincová