Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Boty jako Rihanna! Víme, kde koupíte originální kousky za skvělou cenu

17. října 2018 | 06:00

Zpěvačka pocházející z Barbadosu nás svými módními kreacemi nikdy nepřestane udivovat. Je extravagantní a je vidět. Jak je to s jejím botníkem? Co ráda nosí a kde koupíte podobné kousky?

Proč zrovna boty? Protože Rihanna je miluje. Dokazuje to zejména její spolupráce se světovými značkami, pro které navrhla své vlastní kolekce. Začala u Manolo Blahnika, kde v roce 2017 vytvořila už svou třetí kolekci, a pokračovala se značkou Puma.

Rihannina poslední spolupráce s Manolo Blahnikem. Kolekce So Stoned je stále v prodeji. Stejně tak je aktuální i kolekce Fenty x Puma.
Rihannina poslední spolupráce s Manolo Blahnikem. Kolekce So Stoned je stále v prodeji. Stejně tak je aktuální i kolekce Fenty x Puma.
Autor: profimedia.cz, pinterest.com

Také se nebojí odvážnějších kousků, a to nejen jejich tvorby, ale samozřejmě ani jejich nošení. Některé boty si totiž nechává dát upravit na zakázku, a to pak opravdu stojí za to. Výrazné kousky nosí při koncertech a nevyhýbá se jim ani v běžném životě.

A přesně letos se i výrazné kousky nosí, takže pokud se vám líbí Rihannin styl, vyrazte do obchodů a nakupte si podobné boty. My vám poradíme, kde sehnat kousky ve stejném stylu a určitě i za nižší ceny, protože Rihanna často holduje luxusním značkám, jako jsou Dior a Chanel. Více zjistíte v naší fotogalerii:

Autor: Markéta Luštincová