Jediné boty, které na léto potřebujete: V těchto vydržíte celý den!

4. července 2018 | 06:00

Ráda byste konečně sehnala boty, které budou vypadat skvěle a které můžete vzít na procházku nebo na dovolenou do města? Tak tady jsou ty nejpohodlnější boty, které obchody nabízejí.

Ať už si vyberete jakýkoli model, vždy je důležité, abyste se v něm cítila dobře a vydržela v něm prochodit skoro celý den. Takový pár se hodí zejména na dovolenou, kdy chcete prozkoumat všechny uličky krásného města.

Pořiďte si sandálky bez podpatku. Těch je v obchodech spousta, krásné kousky seženete například v Humaniku za ceny od 799 korun nebo v obchodě Reserved za ceny od 599 korun. Placky však někomu nemusí vyhovovat. Některé ženy z těchto bot mohou nohy bolet. Proto můžete zvolit sandálky na nízkém, ale širokém a stabilním podpatku.

Další variantou jsou boty na klínku, ten se může lišit ve výškách i materiálech. Velmi módní je podpatek proutěný, takový kousek seženete třeba v obchodě CCC za 999 korun nebo v obchodě Baťa za 2899 korun. Doplňte ho proutěnou kabelkou a na dovolené budete za hvězdu.

 

A jak je to s optickým prodloužením nohou? Zapomeňte na teorie, že pásky kolem kotníku vám nohy zkrátí – zkrátka je vyzkoušejte. Vyhnout by se jim měly jen ženy, které mají silné kotníky. Pro ty máme tip: volte boty v tělových barvách.

Na všechny modely, které jsme pro vás vybraly, se podívejte v naší fotogalerii:

Autor: Markéta Tošnarová
Klíčová slova: trendy, móda, styl, boty, letní trendy, sandálky
Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p
DesktopMobile