Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Puntíkatá móda: Inspirujte se, jak nosit tento nestárnoucí trend!

5. května 2018 | 06:00

Puntíky jsou nestárnoucí klasikou, která z módy nikdy nevyjde. Retro vzor, který je někdy nazýván polka dot, se vám v šatníku neztratí a dá se nosit na mnoho způsobů. Inspirujte se u nás!

Puntíky působí na každém kousku něžně a žensky. Módní jsou každý rok, takže své puntíkaté kousky nemusíte schovávat na dno skříně, můžete je nosit stále. Letos puntíky zaplavily obchody a jsou pořádně trendy!

Vezměte si obyčejné tričko a přidejte sukni s puntíky nebo si pořiďte puntíkaté šaty a noste je s jednoduchými doplňky. Pro odvážnější jsou tu i netradiční kombinace, které vzniknou, když spojíte puntíky s něžnými květy nebo třeba s hravými proužky.

Kombinovat můžete i samotné puntíky. Zkuste kombinace černých puntíků na bílém podkladu spojit s opakem nebo vyzkoušejte dát dohromady puntíky nejrůznějších velikostí. Když si s kombinacemi chvíli pohrajete, určitě vznikne neotřelý a stylový outfit.

Kombinace puntíků je třeba chvíli zkoušet.
Kombinace puntíků je třeba chvíli zkoušet.

Pokud se vám puntíky líbí pouze na menších plochách, kupte si doplňky, které jsou jimi poseté. Puntíkatá kabelka, boty nebo silonky oživí každý outfit.

Puntíkaté silonky se hodí nejen pro romantičky.
Puntíkaté silonky se hodí nejen pro romantičky.

Na všechny outifty se podívejte do naší fotogalerie:

Další outfity můžete vidět ve videu:

 • VIDEO: youtube.com/All New Fashion Trends/BPŽ

Autor: Markéta Tošnarová