Kalhoty s lampasy jsou největší trend tohoto jara. Inspirujte se, jak je nosit | Pro ženy | Blesk.cz

Kalhoty s lampasy jsou největší trend tohoto jara. Inspirujte se, jak je nosit

31. března 2018 | 06:00

Kdybychom měly vybrat jeden trend, který letos zažívá největší boom, byly by to rozhodně kalhoty s lampasy, s postranním pruhem. Inspirujte se, jak nosit kalhoty, které vezmete kamkoliv a sluší každé postavě!

Kalhoty, které vypadají sportovně, překvapí tím, jak snadno a parádně se dají kombinovat do nejrůznějších stylů. Navíc si je může vzít jakákoliv žena. Opticky totiž prodlužují nohy, a tím vás i zeštíhlí.

Vyrazte v nich elegantně do práce. S košilí, sakem a lodičkami díky těmto kalhotám vytvoříte zajímavý a neokoukaný look. Do práce jsou nejvhodnější kalhoty v černém či bílém provedení, zvolit můžete variantu rovných nebo širokých kalhot – ty budou do práce nejvhodnější.

Naopak džíny nebo takzvané baggy kalhoty podobající se teplákům si nechte pro svůj volný čas či do práce bez daného dress code. To však neznamená, že rovné a široké kalhoty tak nosit nemůžete. Hodí se totiž nejen k halence a k botám na podpatku, ale i k obyčejnému tričku a teniskám.

Celebrity lampasy také milují, vědí totiž, že jim opticky protáhnou postavu. Na své si přišla Blake Lively s elegantními černobílými kalhotami, Victoria Beckham s širokou verzí kalhot, Gigi Hadid s moderními rozšířenými džínami i Jennifer Aniston se sportovnější verzí.

Celebrity lampasy milují, vědí totiž, že jim opticky protáhnou postavu.
Autor: pinterest.com

Na všechny povedené outfity se můžete podívat do naší fotogalerie:

Autor: Markéta Tošnarová