Nejkrásnější i nejstrašlivější outfity uplynulého týdne! | Pro ženy | Blesk.cz

Nejkrásnější i nejstrašlivější outfity uplynulého týdne!

 • Podívejte se, jak to minulý týden slušelo i neslušelo slavným kráskám.
  19. listopadu 2014 | 06:00

  Minulý týden se ve světě celebrit opět nesl v duchu honosných společenských akcí, luxusních večírků a módních přehlídek. Podívejte se, jaké šaty a outfity oblékly slavné krásky. Které z nich to slušelo a kdo naopak šlápl vedle?

 • Jennifer Lawrence (24)

   

  Hollywoodský miláček opět nezklamal. Na premiéře filmu Hunger Games: Mockingjay - Part 1 v Los Angeles vypadala v šatech od Diora jako vždy famózně. S krémovou róbou perfektně sladila zlaté sandálky a metalické psaníčko. I ležérní a zároveň romantický drdol byl naprosto v pořádku. Jennifer je zkrátka jednička ve všech směrech!

  Jennifer Lawrence
 • Hilary Swank (40)

   

  Americká herečka a producentka si nikdy nepotrpěla na pohádkové róby a princeznovské účesy. Dává totiž přednost klasice v podobě padnoucích pouzdrových šatů. Na udílení cen 18th Annual Hollywood Film Awards předvedla svou perfektní postavu v bílých šatech posetých květinami. Naprosto správně pak zvolila decentní doplňky a jednoduchý účes, aby nevšední šaty co nejvíce vynikly.

  Hilary Swank
 • Tess Broussard (36)

   

  Americká herečka posedlá plastikami se začíná nápadně podobat návrhářce Donatelle Versace, která je však o více než dvacet let starší. Na společenské akci The Instagram Art upoutala pozornost přítomných především svým velmi střídmým oděvem, který odhaloval štíhlé nohy a nepřirozeně "nafouklá" ňadra. Zkrátka, komu není rady, tomu není pomoci!

  Tess Broussard
 • Kate Upton (22)

   

  Na newyorskou akci Women`s Leadership Award dorazilo mnoho slavných žen. Mezi nimi byla například modelka Kate Upton, která místo večerní róby zvolila sněhobílé kostýmové kalhoty a sako. Dolní část outfitu je skvělá, ale ta horní se příliš nepovedla. Sako se nevzhledně rozpínalo v oblasti hrudníku a bílá halenka v záplavě jednoho tónu úplně zanikla.

  Kate Upton
 • Lorde (18)

   

  Mladičká novozélandská zpěvačka Lorde nazpívala úvodní píseň k filmu Hunger Games: Mockingjay - Part 1, a proto nemohla na londýnské premiéře chybět. Její slavnostní outfit však všechny přítomné i nás zarazil. Na košili s vázankou není samozřejmě nic špatného, ale v nepadnoucím saku a maxi kalhotách vypadala talentovaná zpěvačka jako tučňák. Jít proti proudu je fajn, ale s mírou!

  Lorde

Klíčová slova: outfity, celebrity, móda, róba, šaty
Diskuse ke článku
.