Trendy podzim v zebřích vzorech: Probuďte v sobě opravdové zvíře | Pro ženy | Blesk.cz

Trendy podzim v zebřích vzorech: Probuďte v sobě opravdové zvíře

16. října 2013 | 07:00

Černobílá kombinace je nesmrtelná a nikdy nevyjde z módy. Proto vyměňte divoké tygří vzory za umírněnější zebří. Na první pohled se možná zdá, že zebrované módní kousky nejsou vůbec variabilní a hodí se leda tak na punkový koncert. Chyba! Stačí špetka inspirace a hravě si vykouzlíte elegantní, sportovní i provokativní outfit.

U všech zvířecích motivů je třeba dodržovat jedno pravidlo. Nikdy nenoste upnuté střihy, působí lacině a vyzývavě! Jinak máte volnou ruku. Já například velmi ráda kombinuji asymetrický zebří top s květinovým psaníčkem, přijde mi to vtipné, veselé a cítím se v tom zkrátka svá.

Pro méně odvážnější je nejlepší doplňovat zebří oblečky pouze černou a bílou barvou. Nezapomeňte na to, že celý model může obsahovat maximálně dva zebří prvky! Nikdy se do zvířecích vzorů nezahalujte od hlavy až k patě! To se hodí jen na maškarní.

Pohodlné zebrování

...

Možná byste ani nevěřili, jak univerzální je taková mikina se zvířecím vzorem, konkrétně zebřím. Já sama jsem majitelkou podobného kousku a nejraději mám kombinaci s denimem a pohodlnými balerínkami. Podle svého gusta k ní můžete obléknout téměř jakýkoliv jednobarevný kousek. Ano, i sukni.

Elegantní divočina

...

Téměř obyčejné zebří tričko dokáže podtrhnout vaši ženskost jako málokterý módní kousek. Můžete k němu opět obléknout oblíbené džíny, sukni, ale i společenské kalhoty. Neváhejte v téhle "divočině" vyrazit na pracovní schůzku i do divadla. Stačí správné šperky a nadčasové lodičky a rázem se stanete královnou celé džungle.

Rozverná šelma

...

Pokud jsou na vás větší zvířecí plochy příliš, vsaďte na originální zebří doplněk. Mohou to být boty, šátek, náušnice nebo třeba jen obal na mobil. Ale i tímto drobným detailem ukážete, že se ve světě trendů perfektně orientujete.

Pokud se vám zebří vzor zalíbil, inspirujte se v naši fotogalerii, kde naleznete mnoho trendy kousků od pyžama až po sako.