Módní lekce: Oblékněte se do černo-bílé elegance! | Pro ženy | Blesk.cz

Módní lekce: Oblékněte se do černo-bílé elegance!

17. července 2012 | 11:03

Když se venku žení doslova všichni čerti, ztrácíme náladu na barevné oblečení. Ale nevadí! Dokonale totiž můžeme vypadat i v jednoduché, černo bílé kombinaci! Inspirujte se následujícím článkem!

Listujete s chutí módními časopisy a kroutíte hlavou, jak to všechny ty stylistky a celebrity dělají, že i v obyčejné bílé, nebo černé barvě vypadají dokonale? Není to přece žádná věda, stačí jen trocha pomoci a zvládnete to i sama!

Černo bílá nemusí vždy působit tvrdě a neforemně. Mnoho z nás má na paměti, že v této barevné kombinaci se chodí jen k soudu, na pohřeb, nebo na svatbu. Ale není tomu tak! Naopak v těchto barvách může každá z nás působit jemně, étericky, nepřístupně, nebo romanticky. Jen jediné je k tomu potřeba. Cit a touha být krásná!

 Pro milovnice stylu

SPOJ

Pokud si nepotrpíte na šatečkách, podpatcích, ani výstřizích, nemusíte jít pro inspiraci daleko. Na chladnější den vás zahřejí originálně řešené legíny, delší svetr, řešený jako indiánské poncho a pohodlné tenisky. Celek pak už stačí doladit kvalitní kabelkou a jako třešničku na dortu doporučuji na hlavu nasadit krásný klobouček!

Za elegantní dámu
SPOJ

Ženskost je ta nejničivější zbraň, kterou vůbec můžeme mít. Pokud ráda oslňujete svým šarmem a spíše než odrbané džíny a ošlapané tenisky nosíte šaty a elegantní sandálky, zvolte tuto variantu. vypasované, černo bílé šaty slaďte s krásnými hodinkami, na nohy místo podpatků nazujte něžné sandálky a nezbytnosti schovejte do prostornější kabelky. Ještě více sexy budete, když do vlasů zapnete sponky ve tvaru růží.

Sexy pánský styl
SPOJ

Pokud se nám počasí umoudří (v to m doufám), a my budeme zase moci obléknout kraťasy, určitě vyrazím v podobném modelu. Něžné, bílé kraťásky doplním černým svetrem s punkovým kováním a náramkem v podobném stylu. Celek skvěle doladí netradiční kabelka, gumové balerínky a hodinky, díky nimž budete všude v čas.

Autor: Eva Dvořáková