Pondělí 29. května 2023
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Jasno 22°C

Půjčte si oblečení z jeho skříně: Víme, co vám bude slušet!

 • 17. května 2017 | 06:00

  Pro nové módní kousky nemusíte chodit daleko. Stačí se podívat do skříně své drahé polovičky a nenápadně ulovit pár povedených modelů. Vytvořte pánský look chytře zkombinovaný s ženskými prvky. A co se vyplatí mu „ukrást“?

 • Základní pravidla

  Volný vršek vždy kombinujte s upnutým zbytkem outfitu. Mužské prvky vypadají skvěle s kontrasty, jako jsou podpatky nebo sukně. Nebojte se experimentovat, ale vždy myslete na to, že výsledkem má být trendy look, rozhodně ne model à la pytel. Obecně sluší velké oblečení spíš štíhlým ženám, protože silnějším by mohlo paradoxně pár kil ještě přidat.

  3436266:gallery:true:true

 • Košile

  Je něco víc sexy než žena v mužské bílé nebo světle modré košili? Vsaďte na look „právě jsem se probudila po žhavé noci a vypadám neodolatelně“ a vyrazte s košilí volně zastrčenou do kalhot směle třeba i do práce.

  3436268:gallery:true:true

 • Bomber  Ležérní bunda bomber (dříve ji oblékali hlavně piloti) se nosí na spoustu způsobů. Může být jak kratší a vypasovaná, tak volnější a sportovní. Pokud si ji vypůjčíte od přítele, bude pravděpodobně v tlumenějších barvách, ale dobře vypadá i barevná podšívka, a to pro obě pohlaví.

  3436269:gallery:true:true

 • Pásek  Výrazný kožený pásek je nestárnoucím doplňkem, který každý model vmžiku oživí. Pokud vám to váš drahý dovolí, udělejte si do jeho pásku dírku navíc a noste ho ke světlým džínám a jednoduchému vršku. Na rozdíl od dámského bude silnější a dynamičtější.

  3436271:gallery:true:true

 • Hodinky

  Když vám to partner dovolí, půjčte si jeho hodinky. K nim pak přidejte pár náramků a dokonalý doplněk je na světě. A že jsou vám velké? Nevadí, nechte je ležérně spuštěné pod zápěstím a nad ně navrstvěte zmiňované náramky.

  3436265:gallery:true:true

 • Džíny

  Tzv. boyfriend džíny jsou už několikátou sezonu velkým hitem. A proč si je kupovat, když takových kousků má váš přítel doma nespočet? Pokud mu to nebude vadit a přenechá vám je, můžete si je i trochu poupravit. Například roztrhat nebo třeba ohrnout nebo je ozdobit stylovou nášivkou. A nezapomeňte na to, že pánské džíny vypadají nejlépe s elegantní halenkou nebo sexy topem a lodičkami.

  3436270:gallery:true:true

  Vyznáte se v typech džínů? Které jsou boyfriend, flare nebo mom? Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Velký džínový manuál: Které jsou flare, mom nebo skinny? • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...