Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Slavné matky a jejich dcery ve stejném věku: Podívejte se, jak jsou si podobné!

9. května 2020 | 06:00

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu, a při pohledu na některé slavné matky a jejich dcery to opravdu platí! Podívejte se na hollywoodské dámy a jejich dcery ve zhruba stejném věku. To je podoba, co říkáte?

Maminky patří mezi nejdůležitější osoby v našich životech. Často po nich dědíme podobu, ale také vlastnosti, po celý život nám dávají užitečné rady a o jejich rameno se můžeme vždycky opřít. Už zítra nastane jejich velký den, kdy bychom jim měly připomenout, jak moc pro nás znamenají. Ale pozor! Sice jim patří druhá květnová neděle, a proto bychom jim v tento den měly udělat radost, ujišťovat je o tom, jak moc jsou pro nás důležité bychom je měly mnohem častěji.

Často vám říká okolí, jak moc jste své mamince podobná? Stejně jsou na tom některé z hollywoodských dcer, které jakoby svým slavným matkam z oka vypadly. Při pohledu na Avu Phillipe, dceru Reese Witherspoon, máte pocit, jako byste se dívali na její malou kopii. Poslední dobou navíc spolu začaly chodit na společenské akce, a kdekoliv se objeví, tam máte pocit, že se díváte spíš na sestry než na matku s dcerou. Stejně tak si jsou podobné například Vanessa Paradis a její dcera Lily-Rose Depp.

Naopak u některých bychom hledali podobu marně. Například Demi Moore a její dcera Rummer Willis mají stejné maximálně tak havraní vlasy. Jinak Rummer zdělila podobu převážně po svém otci Bruce Willisovi. Prohlédněte si fotogalerii a podívejte se na slavné matky a jejich dcery. Které si jsou nejvíce podobné?

Náš tip: V novém čísle magazínu Blesk pro ženy najdete spoustu báječného čtení, ale hlavně jsme nezapomněly na maminky! Dojmete se originálními vyznáními dcer maminkám a zasmějete se u vtipných maminkovských hlášek, které zná každá z nás – ať už z role matky nebo dcery. Aktuální číslo Blesku pro ženy můžete koupit v novinových stáncích nebo si ho objednejte v tištěné či elektronické podobě v našem iKiosku ZDE.

titulka Blesk pro ženy

Zobrazit příspěvek na Instagramu

@vanityfair

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore),

Autor: Aneta Valešová