Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 8°C

Nechte svou pleť nadechnout!

25. září 2017 | 18:00
Prezentace klienta |

Už jste někdy zažila pocit, že se potřebujete na chvíli zastavit a pořádně se nadechnout? Je možné, že se takhle cítí i vaše pleť.

STOP TOXINŮM

Naše pleť je každý den vystavena množství negativních vnějších faktorů. Nejen stres, každodenní koloběh a nedostatek času na sebe sama se podepisují na stavu naší pleti. Té se při dennodenním pobytu ve znečištěném městském prostředí prostě často špatně dýchá. Hromadí se v ní toxiny, zhoršuje se její okysličování a schopnost přirozené regenerace. Stačí se po odlíčení podívat na použitý vatový tampon a není pochyb o tom, kolik nečistot se stihlo na povrchu kůže za den nashromáždit. To nejjednodušší, co můžete pro svoji pleť udělat, je nezanedbávat důkladné odlíčení. A to ideálně přípravkem s detoxikačními účinky.

VÁŠ ZELENÝ OCHRANNÝ ŠTÍT

Hodiny a dny strávené ve znečištěném ovzduší a podzimním smogu se ale projevují i méně viditelným způsobem, než jsou šmouhy na vatovém tamponku. Škodlivé látky pronikají kůží a urychlují v buňkách oxidační procesy, které mají vliv na stárnutí naší pleti a tvorbu vrásek. Všechno, co potřebujete, je podpořit regeneraci hloubkové struktury kůže a její přirozenou ochranu před vnějšími faktory urychlujícími stárnutí.

Náš tip: Dopřejte si zelený elixír! Kromě detox nápojů, anti-stresového cvičení nebo relaxu v přírodě naordinujte pleti rostlinný kosmetický detox. Ať už při odličování Detoxikačním micelárním gelem, nebo při ranní aplikaci Denní omlazující péče, obojí z řady Elixir Jeunesse od Yves Rocher. Už po prvním použití bude vaše pleť jasnější, svěží a vrásky budou postupně vyhlazovány*.

Vyzkoušejte a sdílejte s námi své dojmy na Facebooku nebo Instagramu Yves Rocher.

A dejte nám vědět, co je tím vaším spolehlivým zeleným elixírem!  

#MujZelenyElixir #ElixirJeunesse #YvesRocherCesko #ActBeautiful  

SOUTĚŽ: Objevte v sobě zeleného guru!

Zapojte se, vyplňte kvíz a hrajte o wellness víkend nebo detox rostlinnou kosmetiku na půl roku.

Soutěžit můžete ZDE.

DOPŘEJTE SVÉ PLETI ÚČINNÝ DETOX A VYZKOUŠEJTE ŘADU ELIXIR JEUNESSE. V OBCHODECH A NA E-SHOPU YVES ROCHER OD 25. 9. 2017. WWW.YVES-ROCHER.CZ.

* Klinický test uskutečněný na 20 ženách prokázal redukci vrásek u 90 % dobrovolnic. Průměrná okamžitá redukce objemu vrásek o 12,6 %.