Vyzkoušeno před kamerou: Jaký je nový odstín rtěnky od Kate Moss? | Pro ženy | Blesk.cz

Vyzkoušeno před kamerou: Jaký je nový odstín rtěnky od Kate Moss?

22. srpna 2016 | 06:00

Ztrácíte se v novinkách, které kosmetický průmysl chrlí každý týden? Nemusíte zkoušet všechny, my je otestujeme za vás! 

Kosmetické firmy se neustále předhánějí v tom, s jakou novinkou přijdou na trh tentokrát. Udržovat si přehled dá celkem práci. Usnadníme vám to – novinky vyzkoušíme za vás, abyste si mohly udělat obrázek o tom, co výrobek dokáže a zda stojí za to za něj utrácet peníze. 

Co za novinky jsme vyzkoušely tentokrát? Podívejte se na 27. díl redakčního testování:

 

Vyzkoušeno před kamerou: Jaký je nový odstín rtěnky od Kate Moss? • VIDEO: Igor Hellebrandt
 

Jako první jsem zkoušela novou tvářenku od Essence z edice Exit To Explore. Zaujme na první pohled letním balením a ještě více pak tím, jak je její odstín řešený uvnitř. Slévají se do sebe dva: jeden sytě růžový a druhý s nádechem do oranžova. Je úplně bez třpytek a stojí okolo 90 korun.

Vyživující tělové mléko pro děti Oilatum můžete používat na miminka už od prvního roku života. Slibuje perfektní péči o jejich pokožku. 200 ml seženete za 160 korun. 

Poté jsem zkoušela oční stíny Essence, také z edice Exit To Explore, a to odstín 01 You Can, Toucan. Stíny jsou perleťové a házejí krásné odlesky. Na očích vypadají velmi krásně, samotnou mě překvapily. Stojí okolo 50 korun. 

Konturka na rty Rimmel Exaggerate, odstín 018 Addiction, je téměř neviditelná. Tím pádem se hodí snad ke všem odstínům rtěnek a nemusíte si jich pořizovat několik. Není co vytknout! Pomocníka pro plné rty seženete za cenu okolo sta korun. 

Kate Moss navrhla k výročí 15 let své spolupráce s firmou Rimmel nové čtyři odstíny rtěnek. Já jsem vyzkoušela rtěnku Rimmel London Lasting Finish By Kate, odstín 54 Rock´N´Roll Nude. Je lehce do růžova a na rtech vypadal přirozeně, ale až tolik mě nezaujal. Na rtech je rtěnka velmi příjemná, krásně krémová a stojí cca 100 korun. 

Máte s některým z výrobků zkušenost? Na další díl se můžete těšit opět v pondělí! 

Další trendy ze světa kosmetiky najdete ZDE!

Autor: luh