Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Můj mindrák z břicha byl do hodiny pryč

Video se připravuje ...
VIDEO: Klinika Yes Visage a.s.
25. dubna 2016 | 00:00
Prezentace klienta |

Docílit vysněných proporcí není jednoduché a někdy ani cvičení či diety ke zdárnému výsledku nevedou. Janě se ale splnil sen a mindrák rozplynul. Pomohl moderní a šetrný laser v liposukci SlimLipo.

Nezávazná konzultace Jany s ošetřujícím lékařem na Klinice YES VISAGE
Autor: Klinika Yes Visage a.s.

„Mít i v jednačtyřiceti a po dětech figuru dvacítky se nepodaří každé, ale i tak jsem to se svou postavou ještě nechtěla vzdát,“ vysvětluje Jana svoji motivaci k liposukci. „Cvičila jsem, chodila běhat a všechny ostatní partie byly vždy v pohodě, ale tuk na břiše a bocích se mě držel a odolával všem mým pokusům a snahám ho zničit. Pokaždé, když jsem se předklonila, mi převis bříška přepadal přes kalhoty. Zprvu jsem se obávala a nechtěla si liposukci připustit. Chtěla jsem hubenější tělo, ale slovo „liposukce“ mě děsilo.“

Zakreslení problematických partií
Autor: Klinika Yes Visage a.s.

Ale nakonec nebylo z čeho mít strach. Opravdu se nejednalo o žádné drsné vypumpování tuku z těla a ani zdaleka se to nepodobalo mým představám o liposukci. Ve finále bych dnes mohla říct, že šlo o jednoduchý zákrok, který nebolel. Nemusela jsem ani zůstat na klinice a ihned mohla domů k dětem. Jasně, druhý den jsem to už trochu cítila, ale spíše bych to přirovnala k tomu, jako když to přeženete ve fitku. Ale mohla jsem normálně fungovat,“ popisuje své pocity bezprostředně po zákroku Jana. Ta podstoupila nejpopulárnější liposukcí současnosti - laserovou liposukci SlimLipo na Klinice Yes Visage.  Více o laserové liposukci SlimLipo na www.yesvisage.cz/slimlipo.

Výkon liposukce nevyžadoval celkovou anestezii, byl bezbolestný a Jana si povídala s lékařem
Autor: Klinika Yes Visage a.s.

Dnes jsem za své rozhodnutí vděčná. Předčilo to všechna má očekávání. Nepředpokládala jsem, že budu mít pevné, až vyrýsované, břicho jako před porodem. To bylo pro mě úplně nejvíc. Dost mne to nastartovalo, úplně jsem z jídelníčku vyřadila některé potraviny. Když už máte takové hezké bříško, rozmyslíte si, co do něj hodíte,“ popisuje svoji radost z nového těla Jana.

Výsledek laserové liposukce SlimLipo na Klinice YES VISAGE
Autor: Klinika Yes Visage a.s.

O laserové liposukci SlimLipo 

Jedná se o nejmodernější a nejšetrnější liposukci současné estetické medicíny. Minimalizuje tvorbu modřin či otoků, je bezbolestná, bez nutnosti celkové anestezie, a nevyžaduje dlouhé zotavování. Prakticky již druhý den se lze vrátit zpět do běžného života. Hubnutí je rychlé, komfortní a navíc s dvojím efektem. Jednak tuky mizí a zároveň laser vypíná a zpevňuje pokožku, která po zákroku snadno přilne zpět k tělu, takže nevznikají kožní převisy či nerovnosti. Díky přesnosti laseru lze touto liposukcí kromě klasických partií jako bříško, boky, zadek či stehna, řešit například i menší partie jako například povislé paže, podbradek či dvojitou bradu. Více o laserové liposukci SlimLipo na www.yesvisage.cz/slimlipo.

Výsledek laserové liposukce SlimLipo na Klinice YES VISAGE
Autor: Klinika Yes Visage a.s.

Kontrola výsledku ošetřujícím lékařem
Autor: Klinika Yes Visage a.s.

TIP pro vás:

Nejvíce úspěšně provedených zákroků laserové liposukce SlimLipo je každý rok provedeno právě na pobočkách Kliniky YES VISAGE Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Liposukci zde podstoupila například i Alice Bendová či Michal David, ale mezi klienty kliniky patří i Simona Krainová, Lucie Bílá, Marta Jandová nebo třeba Zdena Studenková. Klinika nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci zdarma a možnost splátek bez navýšení již od 500 Kč. Více na www.yesvisage.cz

Fotografie s klientkou kliniky Simonou Krainovou
Autor: Klinika Yes Visage a.s.