VIDEO: Operace očních víček omladí až o 10 let | Pro ženy | Blesk.cz

VIDEO: Operace očních víček omladí až o 10 let

3. září 2015 | 15:21
Prezentace klienta |

Bohdanu trápila převislá oční víčka. Přihlásila se proto do soutěže o operaci očních víček na klinice plastické chirurgie Esthé, kterou také vyhrála. Jaké byly její zkušenosti s operací převislých víček, která dopomáhá k celkovému omlazení vzhledu až o 10 let?

Povislá víčka trápí spoustu mužů i žen. Operace víček neboli blepharoplastika je pro mnohé z nich jedinou možností, jak se zbavit nevzhledné kůže nad nebo pod očima, ale také bolestí hlavy nebo otoků. Renomovaná klinika plastické chirurgie Esthé proto uspořádala spolu s magazínem pro ženy WomanOnly.cz soutěž o plastickou operaci víček.

Zájemci posílali své příběhy. Vyhrála paní Bohdana

„Jmenuji se Bohdana a letos oslavím 45. narozeniny. Mám 3 děti ve věkovém rozmezí 17 až 5 let a časově náročnou práci,“ těmito slovy začínal příběh paní Bohdany, která vyhrála soutěž o plastickou operaci očních víček. Žena čekala od operace povislých víček především nový impulz, který by jí umožnil věnovat se povinnostem a radostem života zase naplno.

Operace horních víček u jednoho z největších odborníků

Zákrok provedl MUDr. Libor Kment, který má s operací víček bohaté zkušenosti. Operoval už téměř 2000 pacientů a patří proto k nejžádanějším odborníkům. Poskytnul pacientce veškeré potřebné informace jak o operaci, tak o průběhu rekonvalescence a hojení a objasnil všechna rizika. Měsíc po operaci zkontroloval jizvy, které se pacientce krásně hojily.

Chcete vědět, jak probíhal zákrok na klinice Esthé? Podívejte se na video z operace očních víček!


Měsíc po operaci je Bohdana již bez převislé kůže nad očima a vypadá spokojeně.

Jak se vám líbí proměna klientky plastické chirurgie Esthé?