Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Polojasno 24°C

Šatník vévodkyně Kate: Řídí se šesti pravidly a nosí stále to samé!

27. září 2017 | 06:00

Kate Middleton má vytříbený módní styl! Obléká se podle pravidel a nikdy nešlápne vedle. Rozhodly jsme se její šatník trochu více prozkoumat a zjistily jsme, že se řídí šesti pravidly. Nosí například vždy stejnou délku šatů těsně nad kolena nebo pásek zvýrazňující pas. Jaká jsou další?

Kate je stylová při každé příležitosti. Typické jsou pro Kate projmuté kabátky různých barev. Všechny je kromě lichotivého střihu zdobí také pásek s výraznou sponou. Ta zastupuje doplňky, na které si Kate příliš nepotrpí.

Ostatně Kate pásky miluje. Nosí je nejen přes kabáty, ale i přes šaty a kostýmky. Dokonce ani na svatebních šatech pásek nechyběl. A to je dobře. Vévodkyně si díky tomuto šikovnému doplňku jednoduše tvaruje postavu a vypadá opravdu perfektně!

Dalším klíčem k prvotřídnímu outfitu je ideální délka. Kate nejčastěji nosí šaty těsně nad kolena, což její postavě lichotí. Když si to příležitost žádá, oblékne i dlouhé večerní šaty. V krátké sukni ji ale uvidíte opravdu zřídka.

Když si chce vévodkyně "odpočinout" od šatů s pásky, sáhne po těch krajkových. V tomto případě dává přednost dlouhým rukávům a opět dodržuje ideální délku nad kolena.

Elegantní kloboučky jsou v britské královské rodině samozřejmostí. Kate je nosí velmi často a vždy si dává pečlivě záležet, aby byly dokonale sladěny se zbytkem outfitu. 

Součástí outfitu jsou samozřejmě i boty. Kate si nepotrpí na extrémně vysoké podpatky ani na výstřední kousky. Na neformální akce nosí své oblíbené boty na klínu, když si to dress code žádá, obouvá své oblíbené černé lodičky na středně vysokém podpatku. 

Podívejte se také na video, co všechno musíte vědět o třetím těhotenství vévodkyně Kate:

Video se připravuje ...
Kate je potřetí těhotná. Tato fakta musíte vědět • VIDEO: hellomagazine.com

 

Video se připravuje ...