Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Tento týden v Ulici: Nová hvězdná posila, šok pro Ivu a odhalení velkého tajemství!

Video se připravuje ...
Tento týden v Ulici: Nová hvězdná posila, šok pro Ivu a odhalení velkého tajemství!
VIDEO: TV Nova
5. února 2024 | 06:00

Tento týden se v Ulici poprvé objeví charismatický Marek Vašut jako Hermanův otec. Kostlivci vypadnou ze skříní u Máry a Karly. Na vině bude Jakubův rozhovor v bulváru. Mezi Magdou a Prokopem začnou tát ledy. Dokonce si spolu domluví i jednu společnou akci… A na co dalšího se můžete těšit? Ulice bude přinášet další příběhy svých hrdinů opět od pondělka do pátku v obvyklém čase od 18.30. 

Udělat za minulostí tlustou čáru a začít znovu je občas hodně těžké. Dennodenně se o tom přesvědčují také Karla a Mára, kteří se o to v posledních týdnech hodně snaží nejen kvůli dětem, ale také kvůli sobě. Stále se milují, chemie mezi nimi funguje jako dřív. Dokonce se zdá, že se jim povedlo překonat krizi způsobenou Karlinou nevěrou a Márovou reakcí na ni. Bohužel jen zdá. Nyní ty dva i jejich blízké znovu dožene minulost. Karla se dozví věci, o nichž dosud neměla tušení, věci, které Máru rázem postaví do jiného světla… Proč Karla začne o Márovi opět pochybovat? Co vypluje na povrch? A proč má samotná Karla černé svědomí?

Marek Vašut v Ulici!

Respektovat partnerův postoj, ať je jakýkoliv, patří mezi základní předpoklady spokojeného vztahu. Snaží se o to také Gábina a Jirka Herman. Jsou zvyklí říkat si věci na rovinu, byť to občas není ani trochu příjemné. O to náročnější to nyní pro Gábinu je. Má se setkat s Hermanovým otcem, jenže Jirka o něm nechce ani slyšet. Pro něj je to uzavřená kapitola, s otcem není v kontaktu už dvacet let. Gábině to však nedá. Jiřímu Hermanovi st. dluží vysvětlení jedné zapeklité záležitosti, navíc je na něj i docela zvědavá… Jaký je Jirkův otec? Jak Gábinino setkání s ním dopadne? A co tahle schůzka rozpoutá? V roli Jiřího Hermana st. se poprvé objeví v Ulici charismatický Marek Vašut.

Občas se zdá, že si s námi osud pěkně pohrává a dělá nám samé naschvály. Co nevidět si to začnou myslet i Martina a Vendula, kterým se jako bumerang znovu vrátí následky jejich silvestrovské dámské jízdy. Samozřejmě se to opět neobejde bez dalších trapasů i obrovských překvapení na všech frontách. V hospodě se totiž zničehonic zjeví někdo, kdo byl na místě činu, a kdo tedy může spoustu věcí vysvětlit. Nebo také zkomplikovat, přijít na jiný úhel pohledu... Tentokrát to už ale bude moc i na statného řezníka Pavla, kterého jen tak něco nerozhází… Kdo se holkám nenadále připomene? A co všechno to způsobí?

Ledová sprcha pro Ivu

Jsou věci, na které člověk není nikdy připraven. To si dnes bohužel znovu uvědomí také Iva s Vítkem a jejich blízcí. Přitom nyní všichni prožívají skvělé období, tedy až na pár drobností, jež prostě patří k Ivinu těhotenství. Navíc nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo v nejbližší době změnit. Jenže stačí málo, aby se nálada u Klímových doma rázem změnila. Iva se vypraví na pravidelnou, běžnou kontrolu ke svému lékaři. Je plna optimismu a těšení se na miminko. V ordinaci se však dozví něco, co pro ni bude doslova ledovou sprchou… Co to bude? Jak to Iva vezme? A jak ostatní v rodině?

Magda a Prokop zase spolu

Některé rozbité vztahy při nejlepší vůli spravit nelze. Jiné přece jen šanci dostanou, dokonce opakovaně. Mezi ty druhé patří také vztah Magdy a Prokopa. Mezi těmi dvěma je to od samého začátku jako na houpačce. Ustáli několik krizí, i přes rozchod a Prokopovo odhodlání odejít ze školy se právě na gymnáziu stále denně potkávají. Pravda, občas je mezi nimi pořádné dusno. Teď to ale vypadá na jarní oblevu, i když astronomické jaro je ještě docela daleko. Magda a Prokop si k sobě prostě znovu hledají cestu. Dokonce padne i návrh na společně strávené odpoledne – jen ve dvou, jako za starých časů… Na čem se ti dva domluví? A jak to spolu nyní mají po tom všem, co se stalo v posledních týdnech?

Autor: Martina Miláčková