Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Tento týden v Ulici: Ančin boj o holý život, manipulátor Luděk a Karlino tajemství

Video se připravuje ...
30. května 2022 | 09:28

V Ulici opět nebude nouze o drama. Karla nedokáže poručit svému srdci a hrozí, že její tajemství bude brzy odhaleno. Lumír se bojí, aby v novém vztahu nic nepokazil, a chová se jak nesmělý student. Anču napadne Riči přímo u ní doma, a dokonce s nožem v ruce!

Jak se bránit proti lžím a manipulacím, aby se člověk neustále necítil jako oběť? Blanka toho začíná mít dost. Luděk využije každé příležitosti k tomu, aby ji nenápadně očernil před dětmi, které už nevědí, čemu a komu mají věřit. Vanda jí zase nasazuje psí hlavu v rodině. Teď se do ní dokonce otevřeně pustí přímo na chodbě domu, ve kterém obě žijí, když na sebe náhodou narazí. A právě to je pro Blanku poslední kapka. Milou Vandu setře tak, že ta se nezmůže na slovo. Co tenhle jejich konflikt způsobí? Jak se Vanda pomstí?   

Video se připravuje ...
Drbárna z ULICE: Nová vyznání lásky! • VIDEO: Videohub

Zamilovaní lidé se občas chovají tak, že je ani nejbližší okolí nepoznává. Nejinak je tomu také u Lumíra, jenž nechce nic pokazit, a tak působí jako nesmělý student, který se bojí na dívku svého srdce pomalu i jen pohlédnout. Někomu to třeba může imponovat, ovšem čeho je moc, toho je příliš. Nejvyšší čas, aby se Lumír konečně začal chovat jako chlap a přešel k činům. Ale právě k tomu se stále jaksi nemá, i když dostává poměrně jasné signály, jak se pohnout z místa a posunout vztah, na kterém mu opravdu záleží, zase o krůček dál… Co Lumír nepochopí a jaký trapas z toho vzejde? A jak do jeho rodícího se vztahu zasáhne Vilma Nyklová?

Jak s člověkem zamává zakázaná láska? Čeho všeho je schopen, jen aby nepřišel o chvilky štěstí s objektem své zamilovanosti? Karla je v poslední době pod obrovským tlakem. Nedokáže poručit svému srdci, přestože jí rozum jasně velí, co by měla udělat. Místo toho riskuje čím dál víc, lže svým blízkým, jen aby se mohla alespoň na chvíli vidět s Jakubem, který by ji měl nejraději jen pro sebe. Teď se ale stane něco, co je pro Karlu obrovské varování, něco, co hrozí odhalením jejího velkého tajemství… Jak si Karla zavaří? Co a komu je podezřelé? A pod jaký tlak dostává Karlu majetnický a zamilovaný Jakub?  

Jsou okamžiky, jež se člověku nesmazatelně vryjí do paměti, i když by na ně nejraději hned zapomněl. Mezi ně patří i chvíle naprosté bezmoci a strachu o život. Ty nyní zažije Anča, kterou drsně napadne Riči přímo u ní doma. Přestože to asi ani on sám takhle neplánoval, najednou bude Anču ohrožovat nožem ve snaze umlčet ji a zachránit si vlastní kůži, aby neskončil ve vězení. Jenže tím, co udělá, překročí všechny meze... Co se odehraje před tím, než Riči Anču napadne? Proč mu povolí nervy? A jaké to bude mít následky? Jak dopadne Ančin boj o holý život?

Jak naložit s časem, který se najednou začne velmi rychle krátit? Evžen mluví o odletu do Austrálie a novém začátku na druhé straně zeměkoule již několik týdnů. Přestože s tím všichni počítají, berou to pořád jako něco hodně vzdáleného. Teď ale začne jít všechno ráz na ráz. Evžen se dozví termín odletu, jenž všechny docela zaskočí. Na letence od Adriany je totiž datum, které nikdo nečeká, které tu je už co nevidět… Jak na to Evženovi blízcí zareagují? Jak to vezme Blanka, jíž na Evženovi stále záleží? A jak se k tomu postaví samotný Evžen, na kterém je vidět, že Blanku pořád miluje?

 

Autor: Martina Miláčková